Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Като нема мъже,една овчарка/поозъбена/ да ви рекне:
    Наздраве!
    Ти стига са зъбил ,я разклати опашка като добро кучече да не показвам и моя звярай чакаме да черпиш,нали щерката е шампион вече.
    ай дзън
    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Айде наздраве! Свърши ми Джак-а Ами сега ?!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        Айде наздраве! Свърши ми Джак-а Ами сега ?!
        Да ти хвърля ли едно шишенце ракия или бира по скайп,друго нямамда не ти пресъхне гърленцето
        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Дай един джин с тоник айде
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
            Дай един джин с тоник айде
            ЪЪЪ нямам таквоз миризливо,дет думашпробвай пак.
            http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
              Ти стига са зъбил ,я разклати опашка като добро кучече да не показвам и моя звярай чакаме да черпиш,нали щерката е шампион вече.
              ай дзън
              ...опашка да разклатя,думаш...
              ...като немам продължение на гръбначния стълб,други предложения за разклащане в знак на примирие...
              ...който брал пясък-черпи!
              Аз си бях У РусИ.
              Наздраве!

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                ...опашка да разклатя,думаш...
                ...като немам продължение на гръбначния стълб,други предложения за разклащане в знак на примирие...
                ...който брал пясък-черпи!
                Аз си бях У РусИ.
                Наздраве!
                Квот имаш на сърце туй разклатиаз докато чакам щерка ти да черпи за новата екстра ,може и да ми се омая главата от тея балончета,Но ти си тук ,тъй че черпии не се оправдавай къде си бил,чадото е твойто не мойто,пък нали е празник за децата днес ,мога и аз да почерпя с една дансказа да са ни живи и здрави дечицата ,и много бели да правят,увляках са малко ма ко да са прай.
                Айде дзъннн.
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Наздраве, банда
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                    Квот имаш на сърце туй разклатиаз докато чакам щерка ти да черпи за новата екстра ,може и да ми се омая главата от тея балончета,Но ти си тук ,тъй че черпии не се оправдавай къде си бил,чадото е твойто не мойто,пък нали е празник за децата днес ,мога и аз да почерпя с една дансказа да са ни живи и здрави дечицата ,и много бели да правят,увляках са малко ма ко да са прай.
                    Айде дзъннн.
                    ...то ако стигаше до сърдечният мускул,колегата му с друго призвание...
                    Ама заради децата и празника им-Наздраве!Да са живи и здрави,МАЙКИТЕ ИМ КРАСИВИ...тоже...
                    Ай чук-чук...

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      Дай един джин с тоник айде
                      Е, наздраве, Вили.
                      С едно от твоето.

                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Ей, Нико, много благодаря
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Е, наздраве, Вили.
                          С едно от твоето.

                          ...край няма тази дискриминация,поводите непричом...факти киризим у наШто село...

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Ееее, айде бе - съд...опа, не - събрахме се най-после! Допълзях и аз до бара
                            Айде наздравеееее, Ники, приятелю, къде си да покажеш всичко с което разполага бара и шведската маса (шведките-ВИП-ките избегаха некъде )!
                            Черпяяяяя и заради Зорето!
                            НАЗДРАВЕ!

                            П.П. Ама ви се сърдя, щото само Красито (и Женя-макар, че не влиза в бара) дойдоха да ни видят и се обадиха! Затова снимки - само срещу сериозен подкуп, упс мотивация бе, аааа, може и мото-вация!
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Наздраве, народе!
                              Красьо, тука можеш спокойно да постваш снимки, най-много Тишо, Ники или онуй, лошото куче, да те баннат

                              Чекай само да се поЯвят нощните грации и ги метам с компроматите....
                              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                ...то ако стигаше до сърдечният мускул,колегата му с друго призвание...
                                Ама заради децата и празника им-Наздраве!Да са живи и здрави,МАЙКИТЕ ИМ КРАСИВИ...тоже...
                                Ай чук-чук...
                                ай повече няма да думам за НОК ,че колегите ще си помислят нещоопък децата живи и здрави да пораснат.Пък бащите да работят ,да има палички за красивите им женички
                                Гледам из от долу са показват разни познати /вече/физиономии
                                я наздраве и на тях.
                                Айде дзън на всички.
                                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X