От: Бар "Наздраве"
Лека и спокойна нощ!
Аз ще остана още малко, ама и аз ще заминУвам ей сега.
Наздраве!
Лека и спокойна нощ!
Аз ще остана още малко, ама и аз ще заминУвам ей сега.
Наздраве!

Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар