Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Та наздраве.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      От днес съм съботятин-в събота не работя, за неделята вече e решено!
      Баси за малко да ви викам „наздраве” от/зад решетките-ей така на ум...
      Я едно истинско и пивко: Наздраве
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Кольо, докъде стигна с прасето? Нарекохте ли го на някой политик, преди да му теглите ножа?

        Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
        Наздраве момчета и момичета!
        Дани ми е взел някаква тъмна бира с боровинки, мезя я с фъстъци, ама нещо не върви!
        Набий го, друг път да ти носи нормална. Багерка се беше оплакала тъдява от същата измислица, ама никой не чете, само наздравици.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Набий го, друг път да ти носи нормална. Багерка се беше оплакала тъдява от същата измислица, ама никой не чете, само наздравици.
          То и аз съм се оплаквал ама тъй, прав си, никой не чете, само наздравици... Айде, наздраве за истинската бира!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Тази вечер съм на-ЛимонаТа,че утре съм Столичанин,ама Наздраве Ви!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Наздраве!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                НАЗДРАВЕ!!!Мен за съжаление, ме очаква залежал живот близките месеци..
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Наздраве ,ма ми звучи доста извратено ..едва ли ще посегна на такава бира.да не е американска...скоро четох .нещата ,които да не пипаш-немски хумор , руски танци и американска бира
                  Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                  Наздраве момчета и момичета!
                  Дани ми е взел някаква тъмна бира с боровинки, мезя я с фъстъци, ама нещо не върви!
                  глупак е този , на който могат да разчитат всички , а той си мисли ,че може да разчита на някой
                  ubuntu - linux happy user

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                    НАЗДРАВЕ!!!Мен за съжаление, ме очаква залежал живот близките месеци..
                    Що така бре Бобо , кво се случи, ще пия едно за тебе да се не залежаваш много
                    Наздраве
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                      Що така бре Бобо , кво се случи, ще пия едно за тебе да се не залежаваш много
                      Наздраве
                      Абе, станаха едни филми..Скъсах Ахилесово сухожилие и сега ям дървото...
                      НАЗДРАВЕ!!
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                        Абе, станаха едни филми..Скъсах Ахилесово сухожилие и сега ям дървото...
                        НАЗДРАВЕ!!
                        Лоша работа е това.Аз поне по-малък дявол уцелих с моята ръка , така че ще пия за твое здраве.
                        Наздраве
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                          Лоша работа е това.Аз поне по-малък дявол уцелих с моята ръка , така че ще пия за твое здраве.
                          Наздраве
                          Мерси колега!!Жив и здрав бъди и ТИ!!И да минава бързо..!
                          НАЗДРАВЕ!!
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            На болните-бързо оздравяване, а на всички останали-наздраве.

                            Не вярвах, че за един ден ще може да оправим всичко по прасето, да го сложим във фризера, и да ми остане време да почовъркам по витарата.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Бочка, мерси за почерпката е с тва се казва Наздраве

                              Съжалявам колегата със ахилеса,хем боли хем да лежи, ама да кажеш на жената по на често да те обръща. Че по бързо да се оправиш!

                              Коле,... кога го заклахте, кога го укусихте с червено винце, кога стигна и до Витарата.
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Малко е било прасето

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X