От: Бар "Наздраве"
Еми, наздраве па да се потапям, оти ютре требе да цапим дръва.
Еми, наздраве па да се потапям, оти ютре требе да цапим дръва.



Тук са 128 потребители онлайн. 0 потребители и 128 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар