От: Бар "Наздраве"
Айде и аз да си налея едно биралгинче , че да почваме водкена след това.
Наздраве
Айде и аз да си налея едно биралгинче , че да почваме водкена след това.
Наздраве



Ние сме на фронта! 
....сипвай!

Тук са 100 потребители онлайн. 0 потребители и 100 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар