Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Яяя, тука някой май се е флиубил освен, ако не пита оти е много любоВзнателен ...
    Наздраве бре дружинааа!
    Айде, казвайте - кога се стягате да ходим на гости на Кольо (или на Радо)?
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Ах ти педофил такъв...
      Де я намери тая ученичка бе? Те вчера тръгнаха на училище, днес нашия вече влюбен...

      Ако е много навита-прави каквото се прави, и после се направи на гадняр-така тя няма да те потърси повече. Ама точно на тебе ли да обяснявам кое-как, ти си по-опитен в областта, и си врял и кипял...

      Що на мене не ми налитат ученички...

      Накрая само да ти кажа-УМНАТА! Ама не в смисъл брюнетката, знаеш за какво говоря.

      А, и наздраве да ти кажа.
      И на другите.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Ъъъъ... 5 кила за една тераса не са ли малко множко!?
        Нищо, че фугата е широка...
        Както и да е.
        Ето ти сиво Манхатън в кухнята и черно антрацит на терасата.

        КоЙо му е грозното, че аз не се сещам...

        Ама преди всичко, НАЗДРАВЕ!

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image004.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5303874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image005.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5303875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image006.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5303876
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
          Абе, чеки да ви питам нещо. Щото съм бил комсомолски секретар и държа на морала:
          Ако сте се Флюбили /споделено/ с некво мнооооого, ама безсрамно много по-младо същество, кво бихте направили.
          Отг.1: Теглим му шута /с всичките последствия/
          Отг.2: Продължажам връзката /с всичките последствия/.
          Наздраве.
          Абе Жоре, мислех те за пораснал вече!?! Естествено, че продължаваш и приемаш последствията. Колко ще живееш още? Животът няма поправителен - ядеш, пиеш и е*еш каквото можеш и това е. Щом е взаимно няма проблем.
          Наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
            да ходим на гости на Кольо (или на Радо)?
            На Радо, на Радо.......

            Наздраве Фани.
            Как сте, как е Наско? Да не би да е свалил някое кило-убивам го. Както казва Жоро-знаеш ли колко пари във вид на бира и кебапчета са инвестирани в този корем, как да започна да отслабвам... Та така-кажи му наздраве от мен.

            И на теб де, и на всеки който още не си е легнал.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Абе, Жоре! Ти с таквоо ли намери да си изгубиш девствеността, значи!?
              Мани, немой бе!
              А, наздраве!
              Подкрепям всеобщото мнение, щото ми се е случвало преди години. Обикновено е само авантюра и рано или късно и двете страни го разбират.
              Разбира се, не става въпрос за непълнолетни.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Саше, плочки ще се лепят не само на терасата, а на цялата кухня. И това е само половината, ще лепя и в коридорите, та затова и толкова смес. А теракот съм взел 28 М2. По сметки излиза 26.2 М2, ама като се знам колко брак произвеждам-може и тези квадрати да не ми стигнат...
                Гледам слагал си плочките по дисагонал. И аз бях намислил същото, но ми казаха, че е много голяма заигравка, има много рязане, и май се разубедих. Ще ги слагам успоредно на стените. Пък дано майсторите дето са ги зидали през 1980 да са ги направили точно по правоъгълник...
                Наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Саше, плочки ще се лепят не само на терасата, а на цялата кухня. И това е само половината, ще лепя и в коридорите, та затова и толкова смес. А теракот съм взел 28 М2. По сметки излиза 26.2 М2, ама като се знам колко брак произвеждам-може и тези квадрати да не ми стигнат...
                  Гледам слагал си плочките по дисагонал. И аз бях намислил същото, но ми казаха, че е много голяма заигравка, има много рязане, и май се разубедих. Ще ги слагам успоредно на стените. Пък дана няколко студ майсторите дето са ги зидали през 1980 да са ги направили точно по правоъгълник...
                  Наздраве.
                  Е, те там е кофтия момент, като ги караш прави...
                  Аз затова. Маскират по-добре на диагонал, хеле ако няма мебели покрай стените...
                  Всичко е компромис и в тая работа, какво и при другите.
                  Карай и да не ти пука!
                  Далеч си ми, инак бих ти ги лепнал в замяна на няколко бидоня бира и некое и друго кИфте
                  Наздраве!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Оооо, взехте ме на подбив. Не, не ме гони педофилията. Чак па до там не сме стигнАли.
                    Говорех за чувства, което е много по-лошо.
                    П.П. Мноооо държа да отбележа, че е пълнолетна. Т.е. над 18г.
                    Абе, наздраве.
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Жоре, ....... Бе ти си знаеш.
                      Ама все пак-не се оставяй на едното увлечение, за момента има много либоф, ама след някой друг месец неизбежно ще се прояви разликата в мъдростта, и след още няколко месеца ще се наложи да се разделите/
                      През това време други хора ще страдат. Помисли си добре! Бе ти дърто магаре ли не знаеш-чуки и беги, не се занимавай с детински влюбвания. Нали знаеш-любовта е измислена от комунистите за да могат да еб@т безплатно...

                      @ Сашо-знам за диагоналите какви предимства дават, като за новобранец може и на разминаване(като зид)-така съвсем изчезва нескопосаността на майстора, но диагонала иска много рязане и напасване в краищата на стаята, а аз нямам толкова нерви. Затова ще я карам по класическия метОд, и каквото стане. На който не му харесва-да си го направи по-0хубаво...

                      Наздраве на всички.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Жоре, аз не бих мислил толкова. На фона на всичката тая сивота, една любов...
                        Едно екзотично цвете.
                        Нема да живееме с орлите, ей! Знам, как те кара да се чувстваш жив
                        Наздраве!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Ах ти педофил такъв...

                          Що на мене не ми налитат ученички...
                          щот не е почнала мечата учебна година! Наздраве!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Жооореее, Любов, Любов, Любов!... (за незапознатите обяснявам: облъчвам Жорката с любов, какво ще се случи, надявам се да ни разкаже (ся, ако съм улучила и името, напрау ш земъ д стана шаманка))
                            Ама, наЗдраве де!
                            И ай лека от мен, че заспах пред кумпутъро.
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Добра вечер и наздраве на всички.
                              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                              ...
                              Наздраве бре дружинааа!
                              Айде, казвайте - кога се стягате да ходим на гости на Кольо (или на Радо)?
                              Фани, може и към Плевен да се появите, бре. (Извинявай, че не се обадихме след Събора, но много окъсняхме с пристигането в Пловдив и не остана време за повечко срещи )
                              Нека, който има идване насам, да се обажда.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Коле честит рожден ден и наздраве на теб и компанията ! Нека тази вечер питието да ти поднася тази хубава сервитьорка. Моята салата е готова и аз сядам да пия едно за твое здраве. ........ А сервитьорката е от Дупница и там с адаша се разберете. Наздраве !!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01374.jpg
Прегледи:6
Размер:114.3 КБ
ID:5303926
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X