От: Бар "Наздраве"
Здравейте и от мен и наздраве
по късно и един поздрав реципрочен на Тихо-вия
Здравейте и от мен и наздраве
по късно и един поздрав реципрочен на Тихо-вия

Егати идиотския емотикон!Тук са 399 потребители онлайн. 0 потребители и 399 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар