От: Бар "Наздраве"
Ей,като врачка си!! Ми,тая бира,нема с домати да я преглъщам я! Наздраве!
Ей,като врачка си!! Ми,тая бира,нема с домати да я преглъщам я! Наздраве!



Тук са 90 потребители онлайн. 0 потребители и 90 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар