От: Бар "Наздраве"
Бира с ракия(коктейл Кокалче) отдавна е измислен!Днес нещо не ми върви глътката...А наздраве!
Бира с ракия(коктейл Кокалче) отдавна е измислен!Днес нещо не ми върви глътката...А наздраве!

Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар