От: Бар "Наздраве"
Само аз...И двама гости!
Ще пием с гостите до забрава!
Наздраве!
Само аз...И двама гости!
Ще пием с гостите до забрава!
Наздраве!







Аз и отчаян...хич не се връзва
.A че сме пиячи,а не мърлячи е ясно.А наздраве!
Трима е по-добре от двама. А най-добре да се напълни бара, нищо че никой никого не слуша

Тук са 50 потребители онлайн. 0 потребители и 50 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар