От: Бар "Наздраве"
Сашо, не се сещам за каква музика говориш...
П.П. Пак съм бил пиян
Ама въпреки това-пак наздраве!
Сашо, не се сещам за каква музика говориш...
П.П. Пак съм бил пиян
Ама въпреки това-пак наздраве!









Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар