От: Бар "Наздраве"
Продължаваме
Наздраве!
Когато сме най-зле, на банкет да сме.
Продължаваме
Наздраве!
Когато сме най-зле, на банкет да сме.



да не би и то да прилича на тебе а 

...Тук са 224 потребители онлайн. 0 потребители и 224 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар