До: Бар "Наздраве"
Ааа, вижте какво, няма да ви чакам цяла вечер!
Сипах си! И кола си имам! И бадеми!
Наздраве!
Ааа, вижте какво, няма да ви чакам цяла вечер!
Сипах си! И кола си имам! И бадеми!
Наздраве!






Тук са 68 потребители онлайн. 0 потребители и 68 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар