Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кафе и още нещо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кафе и още нещо...

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    Мерси Андро , да е живо и здраво детето /семейство няма от две-три години/ , а всичко останало ще си се нареди самичко.
    Достатъчно е че има теб друже!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
      Днес точно така ме събудиха,вярно щях да си пропусна деня.Който не го мързи- 0883 303 452 някъде към 7 без 10 .Ама все пак ще гледам друг път да си пускам алармата.
      Първоначално публикуван от nickbochev
      Значи, да не се чудиш от понеделник, като ти зазвъни телефона... Няма да ти се размине.
      Добро утро!
      Събуди ли се вече? Надявам се, че се раздигна от звъненето на телефона. Аз нали ти обещах. Е, този номер, който ти звънна в 7 без 5 е моят. Ако имаш нужда занапред - свиркай.

      Хайде, добро утро на всички и успешна седмица.
      Последно редактирано от cveti; 29-01-09, 11:58.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: На кафе и още нещо...

        Добро утро и от мен! Желая ви лека и ползотворна седмица! Бъдете здрави и щастливи!

        Коментар


        • До: На кафе и още нещо...

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Добро утро и от мен! Желая ви лека и ползотворна седмица! Бъдете здрави и щастливи!
          Добро да е!Приятна да е и твоята седмица и на слука (да хванеш сома за мустаките)!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • До: На кафе и още нещо...

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            Добро утро!
            Събуди ли се вече? Надявам се, че се раздигна от звъненето на телефона. Аз нали ти обещах. Е, този номер, който ти звънна в 7 без 5 е моят. Ако имаш нужда занапред - свиркай.

            Благодаря,много!Успя да ме събудиш и стигнах навреме за училище.Добре,че се обади,защото вчера си легнах в 3 и щях да спя до преди малко сигурно.Почти не помня как стигнах до там.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • До: На кафе и още нещо...

              Забравих днес да ти се обадя стана ли ?

              Коментар


              • До: На кафе и още нещо...

                Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
                Забравих днес да ти се обадя стана ли ?
                Кого по-точно и за кое по-точно питаш???
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • До: На кафе и още нещо...

                  Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                  Кого по-точно и за кое по-точно питаш???
                  Ами, него - m20_maniqk.
                  Ама, нали му бях обещал - "изритах" го от леглото тази сутрин.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • До: На кафе и още нещо...

                    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                    Ами, него - m20_maniqk.
                    Ама, нали му бях обещал - "изритах" го от леглото тази сутрин.

                    Значи, добре, че не съм отговорил на девойчето от мое име....
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • До: На кафе и още нещо...

                      Имах предвид дали е станал за училище, а нещо друго дали е ставало ...
                      Ама може да ми отговориш ,виждам че имаш желание

                      Коментар


                      • До: На кафе и още нещо...

                        Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
                        Имах предвид дали е станал за училище, а нещо друго дали е ставало ...
                        Ама може да ми отговориш ,виждам че имаш желание
                        Какво може да му стане на млад човек рано сутрин...
                        Като си налее кафенце, запали си цигара, погледне слънцето... става му ХУБАВО!

                        Особено, ако отдавна вече не му се налага да бърза за училище.

                        Поздрави, а аз се местя в кръчмата вече.

                        P.S. Ето, това цъфтенце например е нещо хубаво. Подарък за Маги.
                        Прикачени файлове
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • До: На кафе и още нещо...

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Ами, него - m20_maniqk.
                          Ама, нали му бях обещал - "изритах" го от леглото тази сутрин.
                          Благодаря ти,че си спази обещанието!Ако не се беше обадил трябваше пак да карам майка ми да ми пише бележка (тя ми е личния лекар).А,между другото казвам се Стоян.То,вярно че съм си м20 маниак,ама по Л.К. съм Стоян .
                          С "Фармахим" - непобедим
                          Дизел - само дънки!

                          Коментар


                          • До: На кафе и още нещо...

                            Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                            Благодаря ти,че си спази обещанието!Ако не се беше обадил трябваше пак да карам майка ми да ми пише бележка (тя ми е личния лекар).А,между другото казвам се Стоян.То,вярно че съм си м20 маниак,ама по Л.К. съм Стоян .
                            А, знам за това, чета форума (http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3&postcount=25)
                            Аз, както си личи от "никнейм-а" съм Николай Бочев.
                            Така и така ставам всяка сутрин рано, ако не ти пречи, мога да ти прозвънявам "контролно" към 7 без 10 или без 5.
                            Постепенно ще си изградиш навик да ставаш горе-долу по едно и също време, нещо като т.нар. "динамичен стереотип".
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • До: На кафе и още нещо...

                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              А, знам за това, чета форума (http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3&postcount=25)
                              Аз, както си личи от "никнейм-а" съм Николай Бочев.
                              Така и така ставам всяка сутрин рано, ако не ти пречи, мога да ти прозвънявам "контролно" към 7 без 10 или без 5.
                              Постепенно ще си изградиш навик да ставаш горе-долу по едно и също време, нещо като т.нар. "динамичен стереотип".
                              Аз този навик го бях придобил миналата година и ми беше екстра.Но нали лятна ваканция и ставах за работа (когато ходех де) в 11 и всичко рухна.На мен въобще не ми пречи да ми звъниш в 7 без 10-без 5,стига да не те притеснявам по този начин.Ти по-рано ли се будиш обикновено?
                              С "Фармахим" - непобедим
                              Дизел - само дънки!

                              Коментар


                              • До: На кафе и още нещо...

                                Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                                Аз този навик го бях придобил миналата година и ми беше екстра.Но нали лятна ваканция и ставах за работа (когато ходех де) в 11 и всичко рухна.На мен въобще не ми пречи да ми звъниш в 7 без 10-без 5,стига да не те притеснявам по този начин.Ти по-рано ли се будиш обикновено?
                                6 или 6 и половина е времето.
                                Не, че имам голямо желание, но ми се налага - ангажименти, какво да се прави.
                                Ще продължиш да получаваш "звънкания" и по-нататък.
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X