От: На кафе и още нещо...
Аз си сърбам едно чайче тук в офиса!
Аз си сърбам едно чайче тук в офиса!


Въпреки облачнато време/поне във Варна е такова
Благодаря за страхотната закуска на колегата
!!!
Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар