От: На кафе и още нещо...
Добро утро и от мен! Приятен и спокоен ден!
Ооо, и честит ден на шоколада!
Добро утро и от мен! Приятен и спокоен ден!
Ооо, и честит ден на шоколада!





Без майтап, който не вярва - да пита Стоян (м20_маниак). Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар