До: На кафе и още нещо...
Добро утро !
Чаша ароматно кафе от мен.
С много усмивки и добро настроение.
Добро утро !
Чаша ароматно кафе от мен.
С много усмивки и добро настроение.

А за Светльо:

Надявам се, че сте се справили успешно с аварията 


Надявам се, че сте се справили успешно с аварията 


Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар