Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да въведа нова практика в писането си.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

    Днес не получих БЮЛЕТИНА... мамка им и пощальони, много рано са се запили...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #77
      До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      По спокойно, няма да се заровите, вземайте си редовно хапчетата и чалгата няма да Ви пречи.
      Регламентираната фармацевтика-трудно,да не кажа абсурд...!
      А заради силиконовата долина не смятам да се шприцвам-подобен реверанс към цялата им гилдия посмъртно не бих сторил!По-тъпо би било даже от самите главни герои/ни.

      Коментар


      • #78
        До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Днес не получих БЮЛЕТИНА... мамка им и пощальони, много рано са се запили...
        Вчера нямаше бюлетин защото ме поканиха едни МИТНИЧАРИ в Син Сити(залата с чалгата) да празнуваме, че един си е взел Туарег.

        По принцип нямаше да хода , но от ходенето там ми зависеше една страшна далавера, чак ми е кофти като ви отварям в кериза.
        Като митничара подпийна , ми обеща , че ако нещо се случи на Туарег-а , ще ми даде таблото да си го сложа на Голф-а.Защо ви разказвам това? От това можете да си направите сериозна поука-ПЪРВО МИСЛИ , ПОСЛЕ ТУНИНГОВАЙ!!!

        Аз като ви казвам , че не случайно на едната ми визитка пише : ИГРАЧ , вие не...

        Коментар


        • #79
          До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

          Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
          Вчера нямаше бюлетин защото ме поканиха едни МИТНИЧАРИ в Син Сити(залата с чалгата) да празнуваме, че един си е взел Туарег.

          По принцип нямаше да хода , но от ходенето там ми зависеше една страшна далавера, чак ми е кофти като ви отварям в кериза.
          Като митничара подпийна , ми обеща , че ако нещо се случи на Туарег-а , ще ми даде таблото да си го сложа на Голф-а.Защо ви разказвам това? От това можете да си направите сериозна поука-ПЪРВО МИСЛИ , ПОСЛЕ ТУНИНГОВАЙ!!!

          Аз като ви казвам , че не случайно на едната ми визитка пише : ИГРАЧ , вие не...
          играй си, аз пък инам нива с ТЕГЛИЧ
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #80
            До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
            играй си, аз пък инам нива с ТЕГЛИЧ
            След като нямаш Голф 3то поколение ,не виждам какво има да коментираме....
            Днес все пак ти е щастлив ден , защото ТОКУ ЩО МАКАР И ВИРТУАЛНО СЕ СРЕЩНА С ЧОВЕК КОМПЕТЕНТЕН ПО ТУНИНГ. Съветвах едно момче с Нива, вече но хайде ще дам съвет и на теб: Като паркираш някъде Нива-та си освен лявото , прибирай и дясното огледало, за да си мислят жените, че имаш ел. прибиране на огледалата. Ще си уникално вървежен тип така.

            За повече съвети мога да те приема едва ноември месец.

            Коментар


            • #81
              До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

              Ще чакам. Може би ще имаш табло от туарег СЛЕД ноември месец

              може и да станеш още по-уникално вървежен тип СЛЕД ноември месец

              (не подценявай нивите, имат уникален чар пред правилната дискотека .... и девойка )
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • #82
                До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                Ще чакам. Може би ще имаш табло от туарег СЛЕД ноември месец

                може и да станеш още по-уникално вървежен тип СЛЕД ноември месец

                (не подценявай нивите, имат уникален чар пред правилната дискотека .... и девойка )
                Заради добрите думи на евентуалната среща ще ти подаря каталог на Енерджи - сезон Лято 2003/2004. В добавка с двете прибрани огледала , се излегни в Нива-та и си прелиствай страниците, като си представяш как изглеждаш във всяка дреха,когато е на теб. Като хилядите жени почнат да те заговарят, отговаряй само:Харесал съм си една ризка.Ще имаш фенки цяло лято.

                Коментар


                • #83
                  До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                  10x 4 the tips
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                    Аз се мотах днес по Витошка. Не знам защо всички ме гледаха ей така и после припадаха една върху друга пред Лавацата. По едно време се събраха има-нема 100-ина девойки, повечето от близкия офис на Визаж. Взех да се притеснявам, когато дошлите полицаи започнаха да ги разпитват за причината за припадака им. Всички сочеха табелката D&G на ризката дето си я взех от Илиенци. УжасТ. Бахти, ставам фен на Илиенци и на всички ментета. Щом на Витошка вървят, представям си какво ще е като се явим в Марая или некой салон на Лучано. А за Син Сити ще си взема некоя блузка на BIGOTI. Те тогава и Андреа ще зареже Кубрат заради мен, а Сашо Златков ще си изяде таш...те. И когато чуете пак, че Преслава е зарязала Петко, не се чудете за причината. Язе съм.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                      Аз се мотах днес по Витошка. Не знам защо всички ме гледаха ей така и после припадаха една върху друга пред Лавацата. По едно време се събраха има-нема 100-ина девойки, повечето от близкия офис на Визаж. Взех да се притеснявам, когато дошлите полицаи започнаха да ги разпитват за причината за припадака им. Всички сочеха табелката D&G на ризката дето си я взех от Илиенци. УжасТ. Бахти, ставам фен на Илиенци и на всички ментета. Щом на Витошка вървят, представям си какво ще е като се явим в Марая или некой салон на Лучано. А за Син Сити ще си взема некоя блузка на BIGOTI. Те тогава и Андреа ще зареже Кубрат заради мен, а Сашо Златков ще си изяде таш...те. И когато чуете пак, че Преслава е зарязала Петко, не се чудете за причината. Язе съм.
                      Най-сетне,някой е модерен.Някой знае как да пазарува.Някой има подход към жените.Искам в този велик момент двамата с теб да сме в Мараята на по бутилка вода и да мразим тези немодерните , да обсъждаме модните тенденции и да пускаме яки зарибявки на сервитьорките.Как искам в момента да гледаме пренебрежитеелно някоя жена , че няма чанта на световноизвестният моден дизайнер "Гусаши"....
                      Искаш ли да вземеме още един Голф на партия?Колкото да си ходиме на шопинг ?

                      Коментар


                      • #86
                        До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                        Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                        Най-сетне,някой е модерен.Някой знае как да пазарува.Някой има подход към жените.Искам в този велик момент двамата с теб да сме в Мараята на по бутилка вода и да мразим тези немодерните , да обсъждаме модните тенденции и да пускаме яки зарибявки на сервитьорките.Как искам в момента да гледаме пренебрежитеелно някоя жена , че няма чанта на световноизвестният моден дизайнер "Гусаши"....
                        Искаш ли да вземеме още един Голф на партия?Колкото да си ходиме на шопинг ?
                        Я не'ам проблеми с гУлемите сЛетолни марки. Това Адибас, Рума, Наке, Рекебок знам ги всичките и редовно си пазаря от техните магазини на Женския пазар и чат-пат до нашата мека Илиенци. Гоуф взимам веднага и почваме да шетаме. Кеф ти Неро, кеф ти XS, може и да се разходим до слдкарницата на Японския. Там задължително спирам пред входа и давам ключовете на пиколото. Всички ме знаят. Ако питаш за мен-Васко Тариката, не се чуди ако ти се намръщят леко. Това е, защото истинските гъзета не дават повече от 50 ст. бакшиш. 75 ст. се считат у наште среди за истинско подаяние. Повече дават само бедните и готините мадами вече ги разконспирираха. Затова като видят някой да дава 50 ст, на сметка от едно кафе и чаша мин. вода направо ми се нахвърлят. Знаят, че съм истински фешън тарикатлък. Другите са позьори.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                          Я не'ам проблеми с гУлемите сЛетолни марки. Това Адибас, Рума, Наке, Рекебок знам ги всичките и редовно си пазаря от техните магазини на Женския пазар и чат-пат до нашата мека Илиенци. Гоуф взимам веднага и почваме да шетаме. Кеф ти Неро, кеф ти XS, може и да се разходим до слдкарницата на Японския. Там задължително спирам пред входа и давам ключовете на пиколото. Всички ме знаят. Ако питаш за мен-Васко Тариката, не се чуди ако ти се намръщят леко. Това е, защото истинските гъзета не дават повече от 50 ст. бакшиш. 75 ст. се считат у наште среди за истинско подаяние. Повече дават само бедните и готините мадами вече ги разконспирираха. Затова като видят някой да дава 50 ст, на сметка от едно кафе и чаша мин. вода направо ми се нахвърлят. Знаят, че съм истински фешън тарикатлък. Другите са позьори.
                          Аз защо мислиш, че те карам да ги мразим???
                          Като начало като по-"новоизгазърен" те съветвам точно както едно време големите босове от мафията са съветвали по-малките-Колонал не ти отива.Не е стяскащо. От днес си ГЕРМАНЕЦА.



                          Дано скоро и ние с тебе си направиме такава снимка в Червило:




                          Очаквам всички фешън мацки-Ива кх , Цвети и останалите , да се обрудват с този аксесоар, за да движат с нас,да позират и да се подиграват на останалия свят, че не го пускат в Червило:

                          Коментар


                          • #88
                            До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                            Студен таратор,
                            с хрупкави краставички.
                            Актоално и освежително,

                            23 годишна ИБИСА ,
                            Скоростния лост като по масло да влиза,
                            Съединителя като на гаска,
                            Кеф на бучки, смях и ласка.

                            Пакетче със кашу, за глезотия на езика,
                            И повей хладен, за косата мокра,
                            гальовна котка.
                            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                              Студен таратор,
                              с хрупкави краставички.
                              Актоално и освежително,

                              23 годишна ИБИСА ,
                              Скоростния лост като по масло да влиза,
                              Съединителя като на гаска,
                              Кеф на бучки, смях и ласка.

                              Пакетче със кашу, за глезотия на езика,
                              И повей хладен, за косата мокра,
                              гальовна котка.
                              Това трябва да го направиш в House вариант(тупце-тупце) и да помоля DJ Ръш да го пусне в Червило!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Решил съм да въведа нова практика в писането си.

                                Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                                Това трябва да го направиш в House вариант(тупце-тупце) и да помоля DJ Ръш да го пусне в Червило!
                                Хайку - Ho\use Хипер авангардно...само липсва спокойствието на усещането, да не говорим за хармонията на възприятията....
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X