Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово твърдо ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карлово твърдо ендуро

    О, аз ако ги слушам трябва да се гръмна
    Днес снега се постопи, дано до събота - неделя да се постопли времето и ще стане супер за тренировка
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    аиде да сглобят сузана и аз идвам. па дано дотогава да ми е минал задника
    crf450 supermoto

    Коментар


    • #3
      До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
      аиде да сглобят сузана и аз идвам. па дано дотогава да ми е минал задника
      За да не рискуваме жизненото ти състояние, ти ще поемеш най-отговорната работа, да снимаш как другите ще си рискуват своето
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #4
        До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
        За да не рискуваме жизненото ти състояние, ти ще поемеш най-отговорната работа, да снимаш как другите ще си рискуват своето
        ако има и пържоли тогава може
        crf450 supermoto

        Коментар


        • #5
          До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
          ако има и пържоли тогава може
          Пържоли няма, че ще изцапаш апаратите Само чай за тебе
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #6
            До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
            Пържоли няма, че ще изцапаш апаратите Само чай за тебе
            бе таман съм минал 100кила ще ми развалите формата
            crf450 supermoto

            Коментар


            • #7
              До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
              бе таман съм минал 100кила ще ми развалите формата
              Ооо, формата трябва да се поддържа винаги аеродинамична! А пък на операторите трябва повече да им се подмазват, щото иначе може да снимат нещо дето не трябва! Та хич да не им отстъпваш в пазарлъка значи!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X