Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Вземай го веднага на тая цена ! Каквото и да му е, най-много да иска ново бутало и сегменти, цилиндър, нови лагери (навсякъде) ...
    ми той двутактовия май друго няма ?!
    Каквото и да е, сменя се бързо и колкото и да струва все ще си на кяр.
    Жоро ще те черпя за тва мнение, кажи какво пиеш


    Митков пък само да го види сигурно ще запали пасата и лично ще дойде да ти поднесе наградата
    Последно редактирано от iva_kx; 04-01-08, 11:33.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: KTM EXC 200

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Жоро ще те черпя за тва мнение, кажи какво пиеш
    Митков пък само да го види сигурно ще запали пасата и лично ще дойде да ти поднесе наградата
    OFF TOPIC.

    Краси не си прав, не виждаш ли, че Жоро е писал това си мнение 22минути след полунощ Нима не се досещаш, че един истински МЪЖ по това време е бил почерпен за да изрече такива "сквернословия"

    Коментар


    • #3
      До: KTM EXC 200

      Аз ли недововиждам, или словосъчетанието "истински мъж" е в розовко? Според мен би следвало да е истински мъж!
      DCRT®

      Коментар


      • #4
        До: KTM EXC 200

        По-добре да е в розовичко, защото и без това още не съм излязъл от пубертета !
        А колкото до ТОВА, много жълт отенък има в тоя цвят, което вече не е твърде весело !
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          До: KTM EXC 200

          Относно новия аватар на Ива:

          Катеричката излиза сутринта от хралупата и се прибира чак вечерта. Мъжът й побеснял:
          - Къде беше, пребивам те.
          Катеричката:
          - Не ми се карай! Да знаеш само! Хванаха ме в гората едни хулигани и три дни ме изнасилваха.
          - Какви три дни, нали сутринта те видях в кафенето.
          - Ама аз си идвах само за малко.

          П.П. Иве време е много от горенаписаното да поеме към КОША А???? Оср....х темата на човека

          Коментар


          • #6
            До: За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

            Жоро, съжелявам, ще трябва да махна катерицата. Отново аватара ми е криворазбран!
            DCRT®

            Коментар


            • #7
              До: За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

              Ива то е ясно ще докато не си сложиш аватар по ц.ци няма да миряса народа
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                До: За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

                Да бе.. пак ще намерят какво да искат още
                DCRT®

                Коментар


                • #9
                  До: За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Ива то е ясно ще докато не си сложиш аватар по ц.ци няма да миряса народа
                  oт няколко деня се треня в подписа ти и немога да разбера какво е написано-ще споделиш ли?То нали за глдане ,ма аз нали съм си любопитен по природа...

                  *****************************************************

                  Оня ден както си вървях ,зърнах с дясното си око катерица ,лявото веднага последва примера на своя събрат и то си насочи зеницата на там-животинката бе застанала на тънак клон ,и веднага в моя мозък се родиха едни такива мисли ,присъщи повече на хищник.Без много много да му мисля ,с лявата ръка (дясната дребе да се пази...мъжете знаят защо=))) скалъпих набързо една зле оформена бяла снежна топка и я хвърлих в посока на страхливото зверче.Уцелих го.То падна и сякаш получи главоболие.Взе да бега като шемет.Исках да го хвана ,но понеже не успях ,отново запратих снеговито кълбо към него ,за съжеление ,последва неуспех.

                  Коментар


                  • #10
                    До: За катериците, истинските мъже и розовия цвят.

                    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                    oт няколко деня се треня в подписа ти и немога да разбера какво е написано-ще споделиш ли?То нали за глдане ,ма аз нали съм си любопитен по природа...
                    Ч Н Г на английски

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X