Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руски резачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Руски резачки

    Здравейте, някой ползвал ли е съвременните варианти на резачките Урал или Дружба ?
    Търся резачка, с която да режа макс. по 5 куб. на година и от време на време за кастрене на клони и съм се спрял точно на руските марки.
    Читави ли са, имат ли китайски ментета и т.н?

  • #2
    От: Руски резачки

    Няма такова наказание да работиш в гората със старите Дружба или Урал . Моя Урал още го пазя от носталгия на село даже от време на време го паля и отрязвам по нещо ей така да не забравям каква мъка е да работиш с такава машина Ако искаш читава машина Хусварна или Щил . Изпадат и тук във форума на изгодни цени .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Руски резачки

      Абе аз за старите знам, ама питам за тия https://www.olx.bg/ads/q-%D1%80%D0%B...scription%5D=1
      Уж са руски, но ми изглеждат като китайско изпълнение. Не ми се дават много пари за Хускварна или Щил, защото не ми трябва за професионална работа.

      Коментар


      • #4
        От: Руски резачки

        Предполагам че са китайски брандирани още там с надписи на руски .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Руски резачки

          200 лева Висок клас резачка?

          Или едното или другото,едното ще ти го вземат сьс сигурност,познай другото колко е вярно.

          Аз в рьце руско нося само ако е Калашник,резачка да ми трови нервите по средата на работата / еле па в гоата / е не,наеми си свястна ако трябва и я заеби после / ако има такива услуги де /.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Руски резачки

            Същото менте го има брандирано като HusPvarna и като Raider.По мои наблюдения райдерите са най-сполучливи от този тип ментета,но всичките не стават за работа,живота им е не повече от 20-30 кубика дърва.Ако искаш здрава машинка Husqvarna или Stihl втора ръка,да дори на старо държат цена но една истинска машинка втора ръка ще те надживее и части се намират дори за 30 годишни модели.Руските просто ги пропусни,ако са ти мили кръста и ръцете.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X