Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На водчица с тоник! Онзиден си направих масичка на "огромната" тераса 1/3м. Сега я пробвам. Жената зела и столчета от "левчето".


    Наздраве!

    п.п. Сгъваема хваната на стената на балкона.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • FREEFLYER
      FREEFLYER коментира
      Редактиране на коментар
      Че супер си е!

  • На зейена салатка и едно печено ребри от вчера и водкен де
    Наздраве!
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • Къртача, мамка му .....ида и викам наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Ай стига де, ти направи ремонт на целия югозапад, спри се вече...

      • aldr
        aldr коментира
        Редактиране на коментар
        Още малко...да бутна 2...3 стени и ше мирясам ...наздраве дедо

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Ба, ще мирясаш... После ще хванеш мистрията и отвеса, знам аз...
        Наздраве и на теб деди.

    • На ракии, Наздраве!
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • Наздраве
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • Наздраве с бира.
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • Наздраве на бара.
            Днес шефа беше милостив, и ми даде почивка.
            Ма пак не цял ден де. Каза да ида сутринта да се разправям с един неприятен дебелосерко дето го бил заплашил с 10 000 лева глоба, че имало там някакво дол=кументално разминаване в декарите и отчетената продукция, после ме накара да ходя до счетитата, после да сканирам разни договори...
            Добре, че съм чевръст, та до 10 часа прикл'чих със задачите, и после се отдадох на леност.
            То пък юнгата(дето прави от студената вода топла) сдаде багажа, та жените ме накараха да я сменям с нов подобен уред, та пак не почивах много, ама такова е...

            Между другото днес ми казаха един готин лаф:
            "Бирата е уникален продукт-прави ти кеф и когато влиза в теб, и когато излиза"
            И е вярно, преди малко за пореден път се убедих във втората част от сентенцията.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Наздраве!
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Наздраве на бара.
                Днес шефа беше милостив, и ми даде почивка.
                Ма пак не цял ден де. Каза да ида сутринта да се разправям с един неприятен дебелосерко дето го бил заплашил с 10 000 лева глоба, че имало там някакво дол=кументално разминаване в декарите и отчетената продукция, после ме накара да ходя до счетитата, после да сканирам разни договори...
                Добре, че съм чевръст, та до 10 часа прикл'чих със задачите, и после се отдадох на леност.
                То пък юнгата(дето прави от студената вода топла) сдаде багажа, та жените ме накараха да я сменям с нов подобен уред, та пак не почивах много, ама такова е...

                Между другото днес ми казаха един готин лаф:
                "Бирата е уникален продукт-прави ти кеф и когато влиза в теб, и когато излиза"
                И е вярно, преди малко за пореден път се убедих във втората част от сентенцията.
                Влизаме днес в зоната, а там ни кенеф, ни вода, а е топло, тежко, навлечен си прилично, не се знае след колко часа ще излезеш, а се потиш като прасе през цялото време. Съответно аз традиционно на влизане се наливам с вода, ама и ходя да пикая и колегата вика - интересн човек си, до сега пи вода и отиваш да я изпикаеш. Викам му - то така става обикновено, и с храната е така, ям ям пък накрая все в кенефа отива.

                Наздраве! Водата след 3-4 часа в зоната е много сладка, а ако си се обезводнил повече почваш след 3-я час да виждаш миражи със студена бира.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  А маска носеше ли докато беше в зоната?
                  Ке Умреш бре, слагай намордника...

                  Наздраве Раде. Кога ще си идваш, та да нарушим социалната изолация?
                  То такава няма де, има физическа. Хората са си социални, и не са се изолирали по тази линия.
                  Ама нали е модно да се шашкаме, да носим намордници, да призоваваме да си стоим вкъщи...

              • И аз да се отбележа. На всичкото отгоре днес следобед успях да избягам на един водоем от 17,00 до 19,30ч. та си починах малко. Няма само Борката да хваща риби я!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:104
Размер:213.0 КБ
ID:6595365

                Наздраве!
                В миналото ще остане, каквито сме били...

                Коментар


                • Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Баси кита. След като си го извадил-нивото на водата е спаднало с половин до един метър...
                  Наздраве Емо.

                • бат'Марто
                  бат'Марто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Кит-Пръскач. А наздраве !

              • Това ,, златната рибка ,, ли е ......наздраве
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  Това ,, златната рибка ,, ли е ......наздраве
                  Ейй, аз съм бил хванал златната рибка бе, да съ ... отзад! ОХ-ох-ох...

                  Наздраве младежи!
                  В миналото ще остане, каквито сме били...

                  Коментар


                  • Както знаете-не съм фен на тази музика, ма тези ме кефят яко, просто настроението се лее на талази от тонколоните. Нищо, че са го крали от Бреговича.



                    Наздраве на бара.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • Иван Жоров
                      Иван Жоров коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не е от Брегович, Бела Чао е сигурно по-стара от него, не ми се търси произхода.

                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Песента е от втората световна, но мотивът с духовите инструменти е от Брегович.
                      Не ме карай да рова за него, че от толкова чалгоподобна музика ще взема да си хвърля компютъра през терасата.

                      Пиши в тубата Брегович и Бела чао, и трябва да ти излезе.

                    • Ясен
                      Ясен коментира
                      Редактиране на коментар
                      Тоя дето свири на туба през маска изби рибата.

                      Иначе както е тръгнало всички ще запишат по една песен в стил "Microsoft Teams"

                  • Влизаш по боксерки в съблекалнята и си със следното облекло: маска FFP3, бял памучен гащеризон, прилично дебел, боне(шапка), каска, чорапи, галоши и 2 чифта ръкавици - памучни и върху тях латексови. Петък беше 28-29 градуса. Работата е сравнително тежка физически. Стремиш се да се опираш до нещо колкото се може по-малко и не си помисляш за сядане или облягане. Понякога за да свърша нещо се налага да седна или легна, че клекнал и наведен е много по-трудно. Понякога се подпираш за малко макар да не трябва, избираш нещо по-чисто. Ако си се въргалял повече събличаш гащеризона преди излизане за да не цапаш измерващата арка. Ако ще се вреш на по-мръсни места има еднократни гащеризони.
                    Не е никак леко и не е за всеки.
                    Тези дни заглеждам заварки, че са ми интересни, направо им се възхищавам без почти нищо да разбирам. Неотговорен снаждащ лапа и съд шев приблизително 5х5х5см. без забележка. Тези на тръби с дебелина по над 10см. не знам как са ги правили, но си личи, че е шев само по леката гърбица, шлайфани са защото ги сканират периодично.
                    Бирата след тежък работен ден е по-сладка. Наздраве!

                    П.П. Хем е тежко, хем е яко да работиш нещо което нормалните хора са виждали само на филм или по дискавъри.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • FREEFLYER
                      FREEFLYER коментира
                      Редактиране на коментар
                      Бе, Раде, последно като те видях, с доста сериозни крачки гонеше Колчо на килца

                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не е за мен викаш...
                      Едфно време работих за малко в една строителна фирма, и бяха наели да правим ремонт на някаква баня в ТЕЦа.
                      Знаеш му комина-тръгнах да го качвам, и съм стигнал някъде до половината според колегите.
                      Ама се поуплаших, не толкова от височината, а от умората-ще се кача някак, ама как ще сляза... И си слязох безславно.
                      Пък за куфар с инструменти, влизане на кофти места, изпълняване на неизпълними на пръв поглед задачи съм си във стихията.
                      Само дето вече съм дрът, и нямам физическата издържливост, а и шкембето и гъза станаха по-големи отколкото трябва...

                    • Ясен
                      Ясен коментира
                      Редактиране на коментар
                      Хем е тежко, хем е яко да работиш нещо което нормалните хора са виждали само на филм или по дискавъри

                      Добре дошъл в клуба

                  • Наздраве!
                    Специално за Колето, ако не се лъжа това е първата група на Брегович

                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ее3е, Бйело Дугме го знаем бе.
                      Макар и да го видях едва след като Брегович стана известен.

                      Наздраве Борка.

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X