Наздраве и от мен!
Мите, дето се вика, няма да е все така!
Мите, дето се вика, няма да е все така!

С туй затопляне не върви тая сланина бе...


Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар