От: Бар Наздраве 5
Не каза-имаш ли трипер, или нямаш?
Да не би да е сифилис нещо, аууу...
Наздраве на който си е налял.
Не каза-имаш ли трипер, или нямаш?
Да не би да е сифилис нещо, аууу...
Наздраве на който си е налял.

Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар