От: Бар Наздраве 5
Да обявяваме,че е ракиено време и да сядаме.
И аз съм за Хърватите.
Наздраве!
Да обявяваме,че е ракиено време и да сядаме.
И аз съм за Хърватите.
Наздраве!
Дзвън!

Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар