От: Бар Наздраве 5
Жив съм го да ева!
След малко почва финала Челси-Ман Юнайтед
Ще се пробвам с една биричка.
Наздраве!
Жив съм го да ева!
След малко почва финала Челси-Ман Юнайтед
Ще се пробвам с една биричка.
Наздраве!
...наздраве 
Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар