Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар Наздраве 5

    Наздраве!

    Последно редактирано от коко келеша; 21-07-19, 19:21.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Бар Наздраве 5

      Наздраве да е!
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар Наздраве 5

        Добра вечер! На водки, салати и след малко пържоли
        Наздраве!
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар Наздраве 5

          И аз да се запиша.
          Студена бира с топли кифтаци. Супер комбинация.

          Днес мъркатора скъса една верига(на класовия елеватор за тези на които им говори нещо), не е нищо особено като повреда, но като нямаш звено на нивата-повредата е сериозна. Обаче днес ми пуснаха лексиона да жъне едната нива, утре май още един, та има реална опасност утре да приключа с жътвата.
          Ма то ще се чуе...

          Наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар Наздраве 5

            Наздраве!
            Дано да приключиш Коле? Царевица и слънчоглед сял ли си тази година? Сега като приключиш с бялата жътва почваш да стягаш мъркатора за черната или ще ти жънат?
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Бар Наздраве 5

              Наздраве на жътварите и на другите дето само ядем
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар Наздраве 5

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                Наздраве!
                Дано да приключиш Коле? Царевица и слънчоглед сял ли си тази година? Сега като приключиш с бялата жътва почваш да стягаш мъркатора за черната или ще ти жънат?
                Естествено, че съм сял, то не може без тях, трябва да се въртят културите.
                Слънчогледа ще си го ожъна(дай Боже) сам, ама за царевицата не се знае.
                Ще го пробвам дали ще иска да я жъне без специално приспособление, и ако не иска-ще викам на помощ.
                Ако иска-дупе да му е яко на мъркатора. Царвеичната жътва е най-трудна за машините.


                Наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар Наздраве 5

                  Наздраве!

                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар Наздраве 5

                    Наздраве!
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Бар Наздраве 5

                      Кога си няма човек късмет.... Тъкмо си взех една въдичка и щях да тръгвам с един приятел към рекичката до нас, и удари един
                      токов удар . Съответно една машина си нулира параметрите и отидЕ конЯТ у рЯката (вместо мен )

                      Та сега си лекувам наранената душа с бяло винце, а приятелят на връщане ми донесе десетина рибки за мезе на вечерната бира.

                      Наздраве!
                      В миналото ще остане, каквито сме били...

                      Коментар


                      • От: Бар Наздраве 5

                        Е, не си съвсем капо-все пак си помирисал риба...

                        Вече кухо, ама наздраве все пак.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар Наздраве 5

                          На биричка,Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар Наздраве 5

                            Дедо пък си игра с неотварящи се ел.джамове на Ферди мравката.
                            Есенес свалях целия механизъм, смених един счупен маспласов водач и уж се бяха оправили. Да, ама не!
                            Пак спряха да движат.
                            Гледах за скъсани кабели- нъцки, копчето тоже арбайти. Огледах хубаво един донор, дето го бях взел отдавна и кво да видя:
                            Ми то там маторче обикновенно- дали няма четки, Ъ?
                            Отворих го и верно- пълно с графит, четките със странична жичка и като се износят, жичката опира в края на каналчето и контакта е въпрос желание или голяма дупка.
                            Та осигурих нови четки 6х4, извадих маторчето, без да свалям механизма (малко терсене, ама става), и на лидълското чупещо менгеменце свалих старите четки, почистих пепеляка и запоих новичкитееее. Турнах му го на мястото, врът ключа, бастър копчето и воала- джама тръгна да си работи според техническите спецификации.
                            Операция ”маторче реновейшън” биде повторена и на навигаторския джам.
                            Сега Дедо доволен си сипа ина ракия со доммадетки на салата.
                            Та Наздраве!
                            Последно редактирано от dedoKoko; 21-07-19, 21:47.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар Наздраве 5

                              Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
                              Кога си няма човек късмет.... Тъкмо си взех една въдичка и щях да тръгвам с един приятел към рекичката до нас, и удари един
                              токов удар . Съответно една машина си нулира параметрите и отидЕ конЯТ у рЯката (вместо мен )

                              Та сега си лекувам наранената душа с бяло винце, а приятелят на връщане ми донесе десетина рибки за мезе на вечерната бира.

                              Наздраве!
                              Като не върви не върви! Прати някоя снимка от рекичката, моля!
                              Поне си умирисал къщата на рибка
                              Наздраве!
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Бар Наздраве 5

                                Жим Бим с торта - добра комбинация ли е
                                Наздраве!
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X