Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар Наздраве 5

    Добро да е!
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • От: Бар Наздраве 5

      Ако днес се устиска да не вали-утр и аз влизам да жъна. Вчера зърното беше като дъвка, няма как да се вършее. Днес прогнозата е за 3-4 литра дъжд по обяд, ама по това време не се знае къде ще вали и къде не. Та, ако имам късмет-до утре житцето ще е изсъхнало, и се гмуркам.

      Кафенце.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар Наздраве 5

        Добрутро!
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар Наздраве 5

          Допреди малко се занимавах с бумащини. Баси мамковината, за да назначиш човек на работе обикаляш де що се сетиш институции, и накрая като дойдат на проверка-няма как да не съм в някаква издънка. Само псувам из нас, чак жената започна да ми прави забележки...

          Назначавам лапето и приятелката му на работа, та се видях в чудо, какъв си го вкарах-четвъртит, направо еба си мамата...
          Тази нашата държава вместо да подпомага всячески бизнеса-пречи, пречи, и икономическия растеж който имаме е въпреки държавата, а не благодарение на нея.
          Представям си, ако имахме читави управници къде щяхме да сме.

          Мамицата и скапана държава...

          Представяте ли си колко ми е накипяло, чак не ми се пие бира по обед...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар Наздраве 5

            Колеееее, Коле! Добре дошъл в отбора.
            Бърз съвет- назначи ги на някакви ръководни длъжности. Поне на книга. Да не те подпука инспекция по труда за извънреден труд, присъствени листове и т.н. Подготви си книгите за инструктаж (първоначален и периодичен) Вътрешните правила, Правила за формиране на работната заплата,... Абе, кво да ти кажа? Затова, някои хора тук се почесваме замислено по главата, като почне някой да разправя колко лесно било да си шеф- изьедник.
            Ама, наздраве, де! Аз скъсах синджира за един ден и знам, че в понеделник ще ближа рани, ама имах нужда.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Бар Наздраве 5

              Венци, всички тези неща ги минах, затова и толкова псувам...
              Обаче има и нюанси-след няколко месеца приключвам със ЗП(земеделски производител), и ще регистрирам ООД. По съвет на счетито.
              И всичко това-отначало.
              Мамицата им комунистическа...
              Обаче си мисля дали да не взема лапето като съдружник в ООД-то, така не би трябвало да ме гонят за работно време и прочие глупости.
              Какво работно време в земеделието бе оооууу???... Там е ден година храни. Не ден, понякога е час. И ще ми казват те, че не можело да работим повече от 8 часа. Не осем, по цяло денонощие ще работим когато се налага, мамицата им комунистическа...
              А ако дойдат на проверка, и лапето работи в извън работно време-ами той си свърши часовете като работник, а сега ми помага като син на баща си.
              Ако продължават да се правят на велики инспектори-вадя тръбата от трактора...

              Мамицата им комунистическа...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар Наздраве 5

                Бе на Ивата мажо ѝ нема ли да почерпи- надали...
                Назкайве!
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Бар Наздраве 5

                  Бирка! Наздраве!
                  Лин нямаше, 3 костеници и между 3 и 4 кг средни бабушки и едър уклей.
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Бар Наздраве 5

                    Петък следобед е. Какво се прави по това време - пие се бира за здравето на шефа
                    Наздраве!
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар Наздраве 5

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Венци, всички тези неща ги минах, затова и толкова псувам...
                      Обаче има и нюанси-след няколко месеца приключвам със ЗП(земеделски производител), и ще регистрирам ООД. По съвет на счетито.
                      И всичко това-отначало.
                      Мамицата им комунистическа...
                      Обаче си мисля дали да не взема лапето като съдружник в ООД-то, така не би трябвало да ме гонят за работно време и прочие глупости.
                      Какво работно време в земеделието бе оооууу???... Там е ден година храни. Не ден, понякога е час. И ще ми казват те, че не можело да работим повече от 8 часа. Не осем, по цяло денонощие ще работим когато се налага, мамицата им комунистическа...
                      А ако дойдат на проверка, и лапето работи в извън работно време-ами той си свърши часовете като работник, а сега ми помага като син на баща си.
                      Ако продължават да се правят на велики инспектори-вадя тръбата от трактора...

                      Мамицата им комунистическа...
                      Кога станА изьедник, кога почнА да тормозиш работниците с извънреден труд!
                      Наздраве!
                      В миналото ще остане, каквито сме били...

                      Коментар


                      • От: Бар Наздраве 5

                        Кой бе?

                        На мен лапето ми помага.Щото ме обича и не може да гледа как се мъча сам в трактора.

                        Обаче това си е напълно законно. Счетито казва, че когато си ЗП-може цялото семейство да ти помага без да се изискват никакви бумащини.
                        Има и труги врътки, наесен ще ги прилагаме. Мамицата им...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар Наздраве 5

                          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                          Бе на Ивата мажо ѝ нема ли да почерпи- надали...
                          Назкайве!
                          на който се не сеща да кажа- Гришата станал на 41, ма отдавна се ушумулява и не влая у Бара.
                          Назкайве!
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар Наздраве 5

                            Студено бЕло винце в съзвучие с времето навън. Наздраве!
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Бар Наздраве 5

                              Що ми се струва,че е ракиено време?

                              Наздраве.
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Бар Наздраве 5

                                Така де, ракиено си е!
                                Наздраве!
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X