Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар Наздраве 5

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Има едни питомни и заградени ...в близост до чесъна [ATTACH=CONFIG]988172[/ATTACH]...наздраве
    Аууу!? Това кози бе?! Аз това не го стрелям, ама е вкусно де.

    Наздраве!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Бар Наздраве 5

      На мен ми мязат на сърни ...ама се тая ....наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар Наздраве 5

        Наздраве с едно бяло траминерче...
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • От: Бар Наздраве 5

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          На мен ми мязат на сърни ...ама се тая ....наздраве
          То-о-о, цели сръндаци, май има. Ама, на розе с рапани (кво им харесах на тия пущини) ни моа ги уцеля.
          Наздраве!
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Бар Наздраве 5

            Ми кажи как ги правиш де (па и откъде ги взимаш).
            Наздраве.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Бар Наздраве 5

              Един път хапнах рапани. Макар и само сварени ми харесаха. Предполагам, че при подходящо приготвяне, ще е супер мезе.

              Саше, сладоледче?

              Наздраве!
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар Наздраве 5

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Ми кажи как ги правиш де (па и откъде ги взимаш).
                Наздраве.
                От МЕТРО. Мариновани, 25-6-7 кинта килото (нещо такова беше не помня точно) в пластмасова кофичка. Почти ме заболя, като ги купувах.
                Спомням си около '85 година, един 20 минутен научнопопулярен филм, как рапаните в Черно море изместват и унищожават популациите от миди, пък мидите били много търсени, пък рапаните за нищо не стават, освен да си ги стържем на бордюра и да си правим медальончета... На ти сега! Кило миди 17 кинта, кило рапани- 27.
                Наздраве!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Бар Наздраве 5

                  Последните научнопопулярни творения твърдят, че рапаните са преборени (има-си-хас, с това стъргане на дъното). Начи, с Метро ясно, ми кажи и за уйдурдисването. Мидите са гадни, а и жената ме кара да ги ям сурови (баси, тва да не е свинско!), ама не пречи да се пробва и тая джапонска уйдурма.
                  Наздраве.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Бар Наздраве 5

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    От МЕТРО. Мариновани, 25-6-7 кинта килото (нещо такова беше не помня точно) в пластмасова кофичка. Почти ме заболя, като ги купувах.
                    Спомням си около '85 година, един 20 минутен научнопопулярен филм, как рапаните в Черно море изместват и унищожават популациите от миди, пък мидите били много търсени, пък рапаните за нищо не стават, освен да си ги стържем на бордюра и да си правим медальончета... На ти сега! Кило миди 17 кинта, кило рапани- 27.
                    Наздраве!
                    Ама пък голямо търкане падаше! И без това по лагерите не ни пускаха повече от 10мин. във водата
                    Наздраве!
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • От: Бар Наздраве 5

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Последните научнопопулярни творения твърдят, че рапаните са преборени (има-си-хас, с това стъргане на дъното). Начи, с Метро ясно, ми кажи и за уйдурдисването. Мидите са гадни, а и жената ме кара да ги ям сурови (баси, тва да не е свинско!), ама не пречи да се пробва и тая джапонска уйдурма.
                      Наздраве.
                      Мидите са прилични, ако са добре мариновани. Сурово свинско (ако имаш педвид кайма със сол, кимион, яйце и прочее) ми е любимото нещо за крадене от купата, преди жената да го овъгли до неузнаваемост в тигана. Дори започнах да разбирам японците с тяхното суши.
                      Рапаните- твърдо, стегнато месо, нещо като-о-о-о-о-о пилешки сърца, съвсем примерно, в някакво олио и подправки... (така ги купуваш от магазина) стискаш малко лимон отгоре и ядеш. Абе, тук няма ли морски хора, та аз да обяснявам?
                      Наздраве!
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Бар Наздраве 5

                        Демек, в магазина се продават готови кат за ядене? Аз си представях охлюви в черупките и почваш от "А" и "Б".
                        А свинското и мляно, и немляно - и с подправки, и без подправки. И всякак, все бива (сурово имам предвид де).
                        Наздраве.

                        ПП
                        Миди ми харесват, едни консерви - капитан намкойси ли беше, сър някой си ли, та кво ли (марката там). Да, мариновани, таковани, онаковани. Най-вече пушени.
                        Последно редактирано от davc; 14-05-19, 22:55.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Бар Наздраве 5

                          Стига яли, че забравихте пиенето.

                          Айде наздраве!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Бар Наздраве 5

                            Митак. Ся! Хвани жена ти за ушите (свястно момиче ми се видя, ще разбере от дума) и ѝ кажи, че сурови миди не искаш да ядеш. Аз и с мойта (хем е бургазлийка) имах и продължавам да имам противоречия, относно морската и сладководна фауна. Шаран на шамарчета, на жар и на люлка яде, ама пълнен във фурна не може. Цаца, само ако е в Бургас. Миди- хич! Били филтър за мръсотиите в морето и са гадни. Сафрид, само ако си го хванем на чепаре от лодката, на два километра от Росенец... баси капричозата! Трябва да се тури край на тази кулинарна робия. Ше ям, квот си искам, пък!
                            Наздраве!
                            Последно редактирано от Тропчо; 15-05-19, 00:59. Причина: Добавих "сладководна" фауна
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Бар Наздраве 5

                              Добро утро!
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Бар Наздраве 5

                                Добро утро !
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X