От: Бар Наздраве 5
Добре пишете,ама защо не пиете бира?
Отварям си една,и Наздраве!
Добре пишете,ама защо не пиете бира?
Отварям си една,и Наздраве!



...наздраве
Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар