Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар Наздраве 5

    Наздраве!
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Бар Наздраве 5

      Е не можах да се сдържа...
      Страхотен звук, страхотна тема, а и изпълнителите са на най-високо ниво... А Волф как кефи, не е истина:



      Иначе да се похваля-днес приключих с орането, може да вали сняг, да идва люта зима с по метър-два сняг, не ми пука.
      Всъщност пука ми-на климатик съм, и съм зависим от тока. Ама след две-три години си ставам селянче, и като имам 10-12 кубика дърва под навеса-не ме ебе дали Козлодуй е гръмнал...
      Всъщност ебе ме-наш Ради е инжинерче там, а си го обичам, ама е друг разговор...

      Айде наздраве на бара, и честита нова година на всички.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар Наздраве 5

        Ехе ...Колето е дошъл , за много години мъжки и наздраве
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Бар Наздраве 5

          Наздраве Саше.
          Днес по повод завършването на есенната кампания(тя се обърна и на зимна де) си сипах малко ракия(случва ми се по-2-3 пъти в годината), сега на биричка, и главата се замота, та си наруших самобана, ама до утре смятам, че ще ми е минало.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар Наздраве 5

            Мани политиката , кажи за новия Франко , цял ли е още , върши ли работа ...наздраве
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар Наздраве 5

              Я,Кою се е показал в бара!
              Заиграх се в гаража и май безмалко да прецакам ракиеното време,Наздраве!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Бар Наздраве 5

                Наздраве! Пържен уклей с биричка!
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Бар Наздраве 5

                  Абе, с оригиналния Франко не съм виждал толкова зор да го прибирам от гората.
                  На 31.12. по традиция излязохме на разходка, а времето е кално, та кално...

                  Разбортирах гума, нямам резервна, нямам джек, та се обадих на брата да дойде с тераното на помощ. В тази страхотна кал, по баири и сериозни коловози, с никакви гуми-тераното карано от брата се качи до там докъдето се качи и супер-дупер бегачката с блокаж, с агресивни гуми... Това тераното е голям джип... Тази фраза я повторихме към 60-80 пъти по нова година.
                  Е, в оврази и на начупен терен тераното няма как да е по-добро от орязана бангия, ама останахме очаровани.
                  А патрола май е по-тегав от стария Франко. На стария му трябваха още 30-40 коня в мотора, и щеше да е супер машина. Малко съм разочарован от Франко2, ама то има да се опознаваме.
                  Но определено очаквах повече от пшатрола. На Кърджали ще се опознаваме по-сериозно.

                  Айде сега наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар Наздраве 5

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Абе, с оригиналния Франко не съм виждал толкова зор да го прибирам от гората.
                    На 31.12. по традиция излязохме на разходка, а времето е кално, та кално...

                    Разбортирах гума, нямам резервна, нямам джек, та се обадих на брата да дойде с тераното на помощ. В тази страхотна кал, по баири и сериозни коловози, с никакви гуми-тераното карано от брата се качи до там докъдето се качи и супер-дупер бегачката с блокаж, с агресивни гуми... Това тераното е голям джип... Тази фраза я повторихме към 60-80 пъти по нова година.
                    Е, в оврази и на начупен терен тераното няма как да е по-добро от орязана бангия, ама останахме очаровани.
                    А патрола май е по-тегав от стария Франко. На стария му трябваха още 30-40 коня в мотора, и щеше да е супер машина. Малко съм разочарован от Франко2, ама то има да се опознаваме.
                    Но определено очаквах повече от пшатрола. На Кърджали ще се опознаваме по-сериозно.

                    Айде сега наздраве.
                    Килограмите ...и най вече отпред ...наздраве
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар Наздраве 5

                      Я Наздраве!
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Бар Наздраве 5

                        И аз това казвам де ...наздраве
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар Наздраве 5

                          Наздраве.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Бар Наздраве 5

                            Мноо от рано ви отнема!

                            Все пак да пийнем, а?!

                            Айде наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Бар Наздраве 5

                              Язе бехме на на гостЕ и сега моем да речем едно Наздраве и лека!
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар Наздраве 5

                                Добрутро!
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X