Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар Наздраве 5

    След още един дойде и моето време.

    Айде наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Бар Наздраве 5

      Добро утро!
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар Наздраве 5

        Добро утро!
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Бар Наздраве 5

          Добрутро!
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Бар Наздраве 5

            Добро утро !
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар Наздраве 5

              Наздраве, на банкетче. Тая седица както почна - така и завършва. Ама поне следват два дни почивка.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар Наздраве 5

                Добър ден.

                А на започналите банкетчии/курбанджии - наздраве.

                Коментар


                • От: Бар Наздраве 5

                  Е, аз си сипах едно ладно червено, от хладилника. Наздраве.

                  Коментар


                  • От: Бар Наздраве 5

                    Биричка,Наздраве!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар Наздраве 5

                      Да се оплача от моя изедник.

                      Днес ме накара да му ремонтираме падащия борд на шефското камионче, че беше сдал багажа, ако...
                      Та режа, поря, заварявам, и т.н. но понеже деня е слънчев-отидох да пия вода на чешмата.
                      В това време шефа вика:
                      -Де си бре Кольоооуу...
                      -Стига крещя бе, пия вода. Вода пия ВОДА!!!

                      Ама глас в пустиня...
                      Та съм си взел пиринско и амбарица, като няма кой да се сети-сам трябва.

                      Наздраве на бара.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар Наздраве 5

                        Колчоооооо, само багерите имат право да пият бира на раОта Не си ли разбрал до сега?
                        Наздраве!
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар Наздраве 5

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          ... моя изедник.
                          ...ремонтираме падащия борд
                          Шеф-изедник и работник-хаймана - неочаквано добра комбинация. Тоя падащия борд го правихте преди 2-3 страници само.

                          Ама наздраве де.

                          Аз ще отскоча утре до Русе. Читав град, нищо че няма бирена фабрика.

                          Коментар


                          • От: Бар Наздраве 5

                            Ракиено време е ...наздраве ....викайте по силно че на село няма покритие
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар Наздраве 5

                              Ракиено време е,Наздраве!

                              Коле,тоя твоя началник не се ли сети да почерпи с бира поне!?
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар Наздраве 5

                                Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
                                Колчоооооо, само багерите имат право да пият бира на раОта Не си ли разбрал до сега?
                                Наздраве!
                                Ма аз днес на работа ли бях? Досега все си мислех, че е по приятелска линия.
                                Щото ако е на работа... Па ако е по приятелска-съвсем друго...
                                Ма то по приятелска линия трябваше да се е състояло вече-като рекох, че пия вода. Вода бе...

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Тоя падащия борд го правихте преди 2-3 страници само.
                                Тц, не е тоз. Преди няколко страници слагахме борд, от нулата, на друго камионче. Сложихме го, работи си супер, само дето един "майстор" му обърка схемата на токовете, та командването е малко странно, ама мен не ме бърка, в моята трудова характеристика пише "кара бяло камионче, с климатроник, круиз контрол и подлакътник. Та на пътя съм като император на трона си. Особено като се връщам, изпълнил съм с чест всичките си доставки, взел съм си кафе от бензиностанцията в Алфатар, и си карам...
                                А онова дето му слагахме борд е оранжево, та не отговаря на трудовата характеристика, още само по цвета. Да не говорим за другите неща.
                                Днес правихме строшения борд на камиончето дето го кара самия шеф. Пък и големия камион(то пък един голям-Атего) спукал възглавница, та ремонт след ремонт...
                                Ама така е то-човек като има автопарк-трябва да очаква и такива неща. Неразривно свързани са, хеле пък когато автопарка е стар.

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение


                                Коле,тоя твоя началник не се ли сети да почерпи с бира поне!?
                                Не бе, нали това обяснявам вече два часа. Толкова съм възмутен, и наранен дълбоко в чувствителната ми душа, та чак влязох тук за да си изплача мъката и горестта.

                                Ма наздраве де, добре, че сам си купих бира, иначе...

                                П.П. Шефе, казах ли ти аз, че ще те изтипосам довечера в бара, а?

                                И да знаеш-друг път когато трябва да се свърши нещо по-специфично-започва се с думите "Купил съм бира и суджук, та да свършим една работа..."
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X