От: Бар Наздраве 5
Аз все още не мога да пия бира, та ще изчакам по-късно време да си налея едно винце.
Аз все още не мога да пия бира, та ще изчакам по-късно време да си налея едно винце.



Тук са 42 потребители онлайн. 0 потребители и 42 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар