Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

    Това че трябва да ставаш за някоя работа, за да я вършиш, не е ново откритие. Споко, крайно малко е вероятно да се захвана с пътна помощ.

    Иначе повечето теми са пълни с глупости. Особено темите на младшите участници дошли само за да наплюят някого.

    Коментар


    • #32
      От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

      За това и пиша тук ,понеже съм наясно с положението. Има и още много неща по темата но ще ги спестя за сега.

      За това дали би могъл да почнеш този бизнес го приех като метафора разбира се.

      Исках да се изясни положението
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #33
        От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

        Всъщност Ясен е бил пътна помощ / високопланинска / ...
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #34
          От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Всъщност Ясен е бил пътна помощ / високопланинска / ...
          Ооо, много пъти. Включително съм извличал двама аджамии с камиончета за пътна помощ. Единия от тях го извадих от дупката със собствената му лебедка.

          Но това в никакъв случай не е професионална дейност и никога не съм вземал пари за повече от каса бира.

          Коментар


          • #35
            От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Тя тая тема е за кофата......
            Изобщо, спам.

            Пътната помощ в момента у нас е на лицензионен режим. Не съм проверявал, но далеч не всички лицензионни режими имат амбицията да осигурят някакъв качествен продукт или услуга на някакви потребители. Лицензионният режим може да има съвсем други (напълно легитимни) цели - отделна тема е дали ги постига.

            Лично аз си мисля че пътната помощ трябва да е не на лицензионен, а на регистрационен (по-лекия) режим. Но пък изобщо не съм специалист.
            Господин СПЕЦИАЛИСТ, кога най-накрая ще изтриеш тази глупост която си написал и изобщо тази тема. Ако ще я оставяш поне почисти простотиите писани тук.
            Пътната помощ е на регистрационен режим от години а не на лицензия и дори ще правят облекчение в регистрацията. Публикацията за облекчението е написана много преди твоя пост. Ако пишете нещо поне проверявайте истинноста на това което искате да пишете.
            Първоначално публикуван от dnk_pz Преглед на мнение
            КРАЙНО ВРЕМЕ Е НИЕ ВСИЧКИ ДА ВЗЕМЕМ НУЖНИТЕ РЕШЕНИЯ И ДА ИНФОРМИРАНЕ НУЖНИТЕ ОРГАНИ ЗА ТОВА БЕЗУМИЕ-ДОРИ МОЖЕ ДА ВНЕСЕМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДО МИНИСТЕРСТВОТО ЗА НОВ ЗАКОН,С КОЙТО ДА ПРЕМАХНЕМ ТЕЗИ МЕНТЕТА ОТ ПЪТИЩАТА НИ!

            Не трябват нови закони защото закони има достатъчно. Трябва да се спазват вече съществуващите закони.
            Последно редактирано от banjo; 05-12-18, 06:30.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #36
              От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

              Я, заблудил съм се. Нищо, давай по другите точки.

              Коментар


              • #37
                От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                ...Това са документите за лицензиране на пътна помощ . http://www.api.bg/index.php/bg/patni...a-ptna-pomosh/ Отделно са всички останали документи на камиона .
                Писалият тия точки просто не е чувал за ЕИК и глобата дето го грози
                от ЗТР чл.23
                "(6) Ако е посочен ЕИК, съдът, държавните органи, органите на местното самоуправление и местната администрация и лицата, на които е възложено упражняването на публична функция, организации, предоставящи обществени услуги, включително банките, нямат право да изискват доказването на обстоятелства, вписани в търговския регистър и в регистъра на юридическите лица с нестопанска цел, и представянето на актове, обявени в търговския регистър. Забраната се прилага и за възложителите по чл. 5 от Закона за обществените поръчки, които са извън тези, изброени в изречение първо в сила от 01.01.2017 г.)

                За нарушение на чл. 23, ал. 6 виновните длъжностни лица се наказват с глоба от 100 до 500 лв

                Избора дали ще подкарате чиновничето си е наш.
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #38
                  От: ДА КАЖЕМ НЕ НА НЕЛИЦЕНЗИРАНИТЕ ПЪТНИ ПОМОЩИ!

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Писалият тия точки просто не е чувал за ЕИК и глобата дето го грози
                  от ЗТР чл.23
                  "(6) Ако е посочен ЕИК, съдът, държавните органи, органите на местното самоуправление и местната администрация и лицата, на които е възложено упражняването на публична функция, организации, предоставящи обществени услуги, включително банките, нямат право да изискват доказването на обстоятелства, вписани в търговския регистър и в регистъра на юридическите лица с нестопанска цел, и представянето на актове, обявени в търговския регистър. Забраната се прилага и за възложителите по чл. 5 от Закона за обществените поръчки, които са извън тези, изброени в изречение първо в сила от 01.01.2017 г.)

                  За нарушение на чл. 23, ал. 6 виновните длъжностни лица се наказват с глоба от 100 до 500 лв

                  Избора дали ще подкарате чиновничето си е наш.
                  То като цяло е пълно с глупости. Нотариално заверено копие на регистрационния талон и талона за преминат ГТП Това при положение че ДАИ в тяхата база данни за 1 минута могат да проверят регистрационния талон и факта на извършване на ГТП с видеозапис .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #39
                    И на мен със кемпи ми потрябва пътен превоз в сливенския балкан 2018 година посред лято в неделя сутринта в 7,30 часа .
                    Първия телефон от нета ме свърза с учтив господин който след кратко беседване с мен за да установи от какъв габарит е моето возило ми заяви че , до минути ще ми прати подходящ автомобил.
                    И ето какво дойде и натовари тежкият ми 5 тона ми и 7 метра дълъг кемпер.
                    Нямам идея имаше ли лиценз или не, но човека професионално натовари и укрепи кемпера и след 3 часа безаварийно ни стовари в къщи на сто и тридесет километра.
                    Пътуването не беше лесно в предвид тежеста и височината от 3,60 метра на кемпи, клатеше ужасно.На места по завойте се движехме с 5 - 10 км/час

                    Останах много доволен бих го ползвал пак.
                    Прикачени файлове
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X