Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Градски джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Градски джип

    Седя тук и мисля и мира не ми дава следното:

    Първоначално публикуван от bbozhkov Преглед на мнение
    .... в сравнение с Рав4 и ленд Роувър Фрийлендър кое е най доброто.

    И най-доброто е???
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #92
      От: Градски джип

      Продължавам да твърдя, че е УАЗ-ката. В краен случай КИА-та. От тия двата (РАВ и Фрийлендър) бали го?
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #93
        От: Градски джип

        Младежи, след дълго чудене, най накрая си купих Тойота Рав4 Д4Д 2000 куб. см. 116 кончета. Искам да питам дали е нормално да гори средно 10,6 на сто? Това ми го дава по борд компютър и съм склонен да вярвам. Досега съм и налял към 25 литра и съм минал към 200 км. Отначало по борд компютър ми даваше 11,5 но се смъкна до 10,6. Възможно ли е пролема да е горивен филтър или това, че е стояла дълго време без да се кара в автокъщата и се е отразило по някакъв начин?

        Коментар


        • #94
          От: Градски джип

          Горенето най-вече зависи от карането -къде ти как я караш не знаем.

          Като нова по книга колко и дават?На мен Самурай 1.0 ми е горял толкова та ти смятай
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #95
            От: Градски джип

            Това по книги (разбирай сертификат) производителите пишат глупости. Чиста лъжа да река! РАВ-чето е дизел, а Самурайчето бензин. За РАВ-чето ми мяза нормален разхода. На Самурайчето бая ти е тежал крака, ма колко и да го натискаш по-бързо ше тръгне, ако слезеш и го буташ. Ега не е бил с Климатик, че тогава разхода дето пишеш може да се окаже нисък.

            п.п.Не,че нещо, ма имах ГоУф с клима.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #96
              От: Градски джип

              Без клима,с големички гуми,а педала си вървеше целия до долу,харчеше бензин колко Патрула 3.3 дълга база дизел.

              Всичко е от карането,тоя дизел да качи разход от проблем в мотора......баси дизела аз
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #97
                Здравейте!
                Пак съм аз, да повдигна темата малко. Че ако отворя нова тема, май пак ще отиде в СПАМ-а.
                3 години карам Рав 4, много мацки извозих - съученички от механото, студентки, колежки, случайни мацки и т.н., да не се хваля сега. Доволен съм от СУВ-а, освен първоначалното обслужване(ролки, ремъци, масло) и годишно сменяне на масло, само изрязах катализатора, защото се запуши. Друго нищо не му е правено. Здрава кола излезе, само веднъж закъсах - беше зимата, сняг 15-20 см, топящ се, отдолу кал и малко дере. Завъртя и се окопах, почти до праговете и ме дърпа трактор.
                Друг път не съм закъсвал а я карам доста - за риба, по хижи, вили в планината и т.н.
                Веднъж беше някакъъ наклон 70-80%, около 30 метра изкачване, краката ми сочат право нагоре, само небето виждам. Ама излезе. Боксува, ама излезе.
                Разхода го свалих на около 7л / 100км.

                Та сега въпроса ми е - предложете накъде да продължа след Рав4. Бюджета - около 10 000лв, нямам предпочитания за бензин или дизел. Няма да се ползва за сериозен офроуд. Нещо по ново - около 2005 нагоре.
                Държа да е 4х4 джипка с добро окачване, защото освен мацки, возя и други неща - в Равчето съм товарил 16 чувала дърва (това са почти кубик и половина), мебели, ел. уреди съм карал и т.н.

                Коментар


                • large
                  large коментира
                  Редактиране на коментар
                  Труден (стръмен, финансово) път си избрал...
                  При така поставен въпрос, плачеш да ти кажат Land Cruiser Prado и от там на истински Land Cruiser...
                  Ама там цените за "ново, след 2005" не са в бюджета.
                  Освен ако не гледаш дъртия TLC90, на койо да посмениш някой друг носач от по-големите братя, за да стане чук...

                  Та, алтернативата остава по-нова РАВ-ка, има обяви за около 10к, за модела след 2005.

                • коко келеша
                  коко келеша коментира
                  Редактиране на коментар
                  За тия пари, и след 2005, само кореец

                  П.П. Може и китаец ))))))))))))))))))))))))

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X