Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

    От тук: Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

    не искам да те обидя, колега, но 8000лв. = 4100евро!!!! = 6000$!!!! за тези пари самурая трябва да се продава в комплект с гейша.

    ....иначе на снимките е слънце и веднага давам за него до 4500лв. ако наистина е "перфектно"....без гейшата разбира се а и без новия акумулатор и новите кобри. с тях - 5000 макс.
    Последно редактирано от Peppy; 11-12-07, 18:35.
    "..there is no substitute for cubic inches.."

  • #2
    До: Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

    Първоначално публикуван от rpkn
    След 20-12, цената ще му бъде още по малка, а след 01-08 още ...и още... Влизат нови норми и данъци за автомобили с вредни емисии, така че стари автомобили няма да се купуват по простата причина, че местния данък ще изпревари по стойност автомобила.....
    Нещо.... линкче да дадеш?

    А и той си е с катализатор сигурно. Или поне със сигурност може да се сложи. И е малък двигател. Не знам карбуратор или инжекция, ама е по-вероятно второто.

    Та... какви такси? Какви 5 лева? Това е 99-та година все пак?

    Така си мисля де, може и да бъркам.

    ПП: Въшката ме кефи иначе определено.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

      Първоначално публикуван от fakir Преглед на мнение
      не искам да те обидя, колега, но 8000лв. = 4100евро!!!! = 6000$!!!! за тези пари самурая трябва да се продава в комплект с гейша.

      ....иначе на снимките е слънце и веднага давам за него до 4500лв. ако наистина е "перфектно"....без гейшата разбира се а и без новия акумулатор и новите кобри. с тях - 5000 макс.
      Не мисля,че това е темата където да споделяш неусъществените си МЕЧТИ.Нищо лично.Желая ти късмет в намирането на перфектния джип за 4500лв.макар и без Гейша.
      ето ти линк да видиш има ли ги с Гейши. Ако има някой с Гейша вземи една и за мен
      http://mobile.de Веднага съм готов на чист бартер за Гейша.
      Последно редактирано от goran; 11-12-07, 17:00.
      "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

      Коментар


      • #4
        До: Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Нещо.... линкче да дадеш?

        А и той си е с катализатор сигурно. Или поне със сигурност може да се сложи. И е малък двигател. Не знам карбуратор или инжекция, ама е по-вероятно второто.

        Та... какви такси? Какви 5 лева? Това е 99-та година все пак?

        Така си мисля де, може и да бъркам.

        ПП: Въшката ме кефи иначе определено.
        Не бъркаш.
        "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

        Коментар


        • #5
          До: Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

          Първоначално публикуван от fakir Преглед на мнение
          От тук: Продавам SUZUKI SAMURAI 99год.

          не искам да те обидя, колега, но 8000лв. = 4100евро!!!! = 6000$!!!! за тези пари самурая трябва да се продава в комплект с гейша.

          ....иначе на снимките е слънце и веднага давам за него до 4500лв. ако наистина е "перфектно"....без гейшата разбира се а и без новия акумулатор и новите кобри. с тях - 5000 макс.

          няма лошо така е преценил стоката си , ти преценяваш твоето , и така става пазара
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X