Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крипто валути

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крипто валути

    Първо към модераторите:отделих известно време да намеря подходящ раздел или тема подобна на тази която искам да пусна.Не открих.Ако се наложи нека тя да бъде преместена.

    Сега на въпроса.Има ли колеги,които се занимават с крипто валути.По специално ме интерисува най-новата или поне най-спряганата за печеливша към монета/Суис Коен/СК.
    Така наречения /Бит Коен/БК,вече е ясен,хвръкна в небесата.Същата тази група пичове,която го създаде измисли новия СК от миналата година.
    Има ли спецове,които да споделят или това е ниша,която не е всеизвестна и не се коментира където и да е.Ще бъде интересно дали темата ще има развитие.
    Grand Cherokee WJ
    Dodge Caliber
    E 430 4-matic-T(S210)
    GLK

  • #2
    От: Крипто валути

    Никой ли не се занимава с крипто валути?
    Grand Cherokee WJ
    Dodge Caliber
    E 430 4-matic-T(S210)
    GLK

    Коментар


    • #3
      От: Крипто валути

      Какво има да им се занимаваш с криптовалутите? Аз си държа част от спестяванията в биткойни. Не съм ги изкопал.

      Коментар


      • #4
        От: Крипто валути

        Предполагам от самото начало,при създаването им.Сега това няма как да стане.Въпроса е суискойна дали ще бъде последовател на биткойна.Или има някаква уловка.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • #5
          От: Крипто валути

          Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
          ...Същата тази група пичове,която го създаде измисли новия СК от миналата година.
          Я, това не го бях видял. Може ли поименно?
          Щото те, биткоин създателите са общо взето известни (с изключение на първоначалния С. Накамото който така и си остана само псевдоним и ако някой го разконспирира това ще е много по-значимо събитие отколкото поредната цифрова валута)

          Да се очаква че някоя криптовалута ще повтори успеха на биткоин е неоснователно, поне докато не се намерят непоправими недостатъци на биткоин. Засега се откриват само досадни недостатъци.

          По повод спестяванията: определено не от "самото начало", а да речем от по-миналата година. Както някои купуват долари (знаейки какво се случва понякога с левовете) аз си купих биткоини.

          А иначе - успех в търсенето на инвестиционен съвет на публично място.

          Коментар


          • #6
            От: Крипто валути

            Последното изречение е точно на място.И това ме провокира да отворя такава тема,за да видя все пак дали изобщо някой е чувал за тези валути.Ако искаш точните имена,ще питам и ще ги пиша.Когато ме запознаха със СК,първо беше презентиран БК,основатели,подробности по "копането"на монети,себестойност от няколко цента и т.н.
            След големия интерес и прогнози за сегашните нива на БК,измислят следващия вид подобна валута.Създават някакви подобрени портфейли,увеличават монетите до 2млрд и 100к.,и чакат.Както знаеш,те се изчерпват в един момент и трябва нещо да се промени в схемата,за да продължи забогатяването

            Миналата година не беше ли доста скъп БК?
            Grand Cherokee WJ
            Dodge Caliber
            E 430 4-matic-T(S210)
            GLK

            Коментар


            • #7
              От: Крипто валути

              Тази година е по-скъп.

              Но то не е интересно колко е скъп защото крайно малко стоки и услуги са деноминирани в биткоин. Интересно (поне за целите на спестяването) е да не се клати много стойността, особено надолу. Ми не се клати много.

              Цифрови валути има сигурно вече хиляди и поне 10 от тях са в интензивно обръщение за разни цели. С никоя от тях не става нищо драстично. Повечето от тях са "дефлационни" - т.е. имат крайна парична маса и това засега не пречи на никого.

              И какво точно е предимството на тоя СК че да накара хората да търгуват с него вместо с някоя от наличните валути? Жокер: забогатяването става когато валутата се ползва за търговия, копаенето не е интересно само по себе си.

              Коментар


              • #8
                От: Крипто валути

                Жокер2: повечето от тия хиляди цифрови валути са възникнали именно в опити да се повтори бума на биткоин. Много от тях, в стремежа си да са различни са вкарали "подобрения", които са докарали уязвимости. Други са вкарали реални дребни подобрения които сигурно биха имали смисъл ако ги имаше изначално, но не и сега. Не и преди да се е сринал биткоин заради някаква вродена и непоправима, но все още неоткрита уязвимост.

                Коментар


                • #9
                  От: Крипто валути

                  При СК можеш да си купиш за проба с/у 3к долара,необходимия брой монети,които докато се изработят им няколко сплита,за няколко месеца стават м/у 9 и 12к в долари.Така твърдят препатили или зарибители.
                  Grand Cherokee WJ
                  Dodge Caliber
                  E 430 4-matic-T(S210)
                  GLK

                  Коментар


                  • #10
                    От: Крипто валути

                    Е пробвай де?

                    На мен ми звучи като пирамида още по идея ама ти си знаеш.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Крипто валути

                      И на мен,затова исках да споделя.Има портфейли до 100к.Сещаш се за 3-4м какво се случва?В момента СК е 2,54,почнал е от центове.Върви по стъпките на БК.Въпроса е наистина дали не използват БК като история,да съберат някой лев и да гръмнат.Някой ще спечелят,но други...
                      Grand Cherokee WJ
                      Dodge Caliber
                      E 430 4-matic-T(S210)
                      GLK

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X