Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли са истинските автомобили?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

    Ако и простите и евтини нови коли са много чупливи, клиентите им ще си карат стари. Най-съществения плюс, който предлагат нови коли от нисък клас, е гаранцията. Ако и нея не могат да изкарат, или я изкарват в гаранционните сервизи, производителите трябва да затварят кепенците.
    Те това показва, че не е да не може да се направят читаво, ама не искат. Философията им е проста - щом имаш 50 бона в евро за нова кола, и държиш да караш такава, значи можеш да вадиш още, редовно и за всичко, включително и до смяна на крушки. При това парите отиват във Фирмените сервизи, или поне се иска тяхно сервизно оборудване, програми и пр.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Ми то за да го използваш по предназначение и да го притежаваш трябва да си баровец. Примерно ще ходиш на лов с него ама 300км от тука. Трябва да имаш вила с гараж там някъде, близо до ловния район. А пътувай с уазка триста километра, примерно за един уикенд, и триста обратно. Умирачка. Още като пристигна и съм аут, директно се предавам на прасето и му давам заредена пушката да ме гръмне. Собствениците на уазки са баровци.
      СкъсА ме от смЕх !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

        Педерасите опссс гейовете се бръснят по често от мъжете
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Ако и простите и евтини нови коли са много чупливи, клиентите им ще си карат стари. Най-съществения плюс, който предлагат нови коли от нисък клас, е гаранцията. Ако и нея не могат да изкарат, или я изкарват в гаранционните сервизи, производителите трябва да затварят кепенците.
          Те това показва, че не е да не може да се направят читаво, ама не искат. Философията им е проста - щом имаш 50 бона в евро за нова кола, и държиш да караш такава, значи можеш да вадиш още, редовно и за всичко, включително и до смяна на крушки. При това парите отиват във Фирмените сервизи, или поне се иска тяхно сервизно оборудване, програми и пр.
          Пък и ще имат повече матерял за рециклаж.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            За тия дето хвалят електрониката- ще скочите ли с парашут на, който вместо със въже, парашута се отваря с апликация. И резервния, и той.
            Електрониката е хубаво нещо, ама да е с мярка.
            Ники, човек ще си помисли, че от всички самолети, само на Ан-2 се качваш
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

              Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
              Ники, човек ще си помисли, че от всички самолети, само на Ан-2 се качваш
              Баща ми е пенсиониран пилот. Сега, от време на време идва с нас по лодките. Ако знаеш колко често се бие по челото с "малееее"...
              Електрониката в една кола или лодка няма почти нищо общо с електроника в самолет.
              И не, не съм против електрониката, ама парашута ТРЯБВА да е с въженце!
              И Ан2 си е машина!!! Хахаха
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                Убуу де! Това мога да го напиша в коя да е, от изброените по- долу теми, ама тази е актуална.
                Не ви ли прави впечатление всеобщия рев за изчезващите (а някои, вече и безвъзвратно изчезнали) неща, като:
                - истински къщи (навремето се правеха, да векуват);
                - истински перални, телевизори... (често са били обект на делба и наследство) ама, те и сегашните телефони са всичко друго, но не и телефон;
                - истинско поколение (тия, сегашните лигльовци, само бръмбари в главата) ние, май бяхме последните читави;
                - истинските оръжия и те си отиват (3D принтирани патлаци, дето гръмваш 5 пъти и са дотам) да си кътаме кремъклийките;
                - истинските кашкавал, сирене, майонеза, кисело мляко (някъде имаше рецепта за истински кренвирши) сълзи да ти потекат, доматите, краставиците...;
                - истинските дрехи (оня ден хвърлих на баба ми сватбената рокля) се кърпеха, докато кръпките станат повече от дрехата, ама пък бяха истинска вЪлна, истински памук... абе, истински работи;
                - истинските касетофони дадоха фира (гетобластери, дето с 20 вата тонколони, бяха колкото 200 днешни вата) сега има пищялки;
                ...
                истински коли ли?
                Земем, си направим един дискусионен клуб на Почитателите на Истински- Сериозните Неща Ама Много Истински (ПИСНАМИ) който да е затворен за 40+ годишни и да не смущаваме развитието на младежта.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Убуу де!
                  Ми не, не е убаво, щото току се опитвате да вменявате на хората тия мисли. Ай манете кашкавала и сирьенето и оставете темата да си е конкретно за автомобилите.

                  Примерно истинските жени са си истински жени, независимо от времето и епохата, с тая разлика, че сега са много по-сексапилни. Ама не е за тука.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Примерно истинските жени са си истински жени, независимо от времето и епохата, с тая разлика, че сега са много по-сексапилни. Ама не е за тука.
                    Молим!!!
                    Щот ходят голи ли?
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                      А дойдохме си на думата,а аз мислех,че сьм педерасТ с тая тема
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                        Сега гледах как се прави Ферари ФФ 4х4.Иновативно предаване без раздатки разни, ами отпред ск.кутия и от зад.Та познайте какво ги синхронизира?
                        А марката се води ”истински„ автомобил.Един човечец се изказа-Ние наблягаме на айродинамика,двигател и електроника със собствени алгоритми!
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Ми не, не е убаво, щото току се опитвате да вменявате на хората тия мисли.
                          ...
                          Викаш, хората искат истински коли, а всички производители са се наговорили да правят неистински? Тц!
                          Колите са такива, каквито се търсят. Удобни, комфортни, с много лампички и дисплеи, видеокамери вътре, видеокамери отвън, чупливи, обслужваеми само в сервиз... качваш се, караш, фърляш. Скоро и масло няма да се сменя и пак ще са истински.
                          Каква е логиката да си купуваш нов телевизор, а кола на старо? Защо телевизора го сменяш на 3 години, а колата на 10?
                          Нищо не вменявам на никого. Тенденции, които не управлявам аз, не съм им привърженик, но трябва да се съобразявам с тях.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            ........(тук вече, почнах да се държа непочтително) а вместо това, тия ми вкарват системи за паркиране, следене на пътя, пущината да спира вместо мен, да ме дебне да не заспя... Пълна отврат! Зер, остава ми само да се бръсна, за да си припомням, че съм мъж, все пак.
                            Аз правя разлика между невинни екстрички и Няма пьк да трьгна,не ме интересува много дали му се подгряват огледалата или дали си вьрти фаровете на завой,но да ми казва Е те тоя сензор е баровец и ти си пеша не го проумявам.Да си следи пьтя,да дебне да не заспя,да си паркира сама като мен ме мьрзи,но да ми обяснява,че е черно пьк то бяло и няма да мрьдне ........ееее не.Много сложно да направят нещо просто ма на,тьч екран с апликацийка който рано или кьсно те врьща 20 век.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Викаш, хората искат истински коли, а всички производители са се наговорили да правят неистински? Тц!
                              Колите са такива, каквито се търсят. Удобни, комфортни, с много лампички и дисплеи, видеокамери вътре, видеокамери отвън, чупливи, обслужваеми само в сервиз... качваш се, караш, фърляш. Скоро и масло няма да се сменя и пак ще са истински.
                              Каква е логиката да си купуваш нов телевизор, а кола на старо? Защо телевизора го сменяш на 3 години, а колата на 10?
                              Нищо не вменявам на никого. Тенденции, които не управлявам аз, не съм им привърженик, но трябва да се съобразявам с тях.
                              Ни кола сменям на 10 ни телевизор на 3,а за другото си прав - пазара напага и какво да се харесва,като няма риба нали знаеш - с раци може.А за караш и фьрлящ си прав,е малко скочи икономикатъа тук и се напьлни с Приуси и Хондички,караш и хвьрляш ма пак опираме до КОЛА ли е това или средство за придвижване.

                              Колите си ги дьржат в гаража и ги вадят сльнчевата сьбота,през другото време мачка Королата да ходи на работа с нея та Кое е кола пьрво да уточним.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                ...
                                Примерно истинските жени са си истински жени, независимо от времето и епохата, с тая разлика, че сега са много по-сексапилни. Ама не е за тука.
                                Не е, че ей сега "нежната" част от Форума ше ни обвини в сексизъм !

                                P.S. Кавичките са нарочни, щото не е ясно кое е по-нежно, врата или главата ?!
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X