Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Последните,от кой плейбой са?
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • #92
      От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Нали вече казахме,ч е снимки на манекенки не се броят.
      Тези кифли от последната снимка са си чисти проститу... ъъъ манекенки(елитни проститу...) които са ги облекли в някаква пародия на униформа, и са им дали някакви железа в ръцете. А те горките се справят много по-добре с дърво. Кожено...

      @Петьо-бе нека да е вук, ама да е на 20. Дядо хаджия не е махнаджия... Те 20 годишните им се е.е та две не виждат, не ми се мисли какво ще е, ако...

      Кво ще е-като всеки път де, ама нали трябва да се рекламираме
      За пред филипинките. Че те мълчат, мълчат, ама си искат редовното обслужване, че току-виж ревнали...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #93
        От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        А, ясно, важно е да са на 20 и с къси поли. Пък дали са вуци или не - се двеста, а
        Ма теб пушките ли те тормозят. Мен пък подчертано ме кефят.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Мислиш ли?
        Направо. Демонстративно неуставно, при това умишлено. Отива на гавра. (С уставът и службата - мацките са досущ "филипинки".)
        Последно редактирано от davc; 17-12-16, 19:38.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #94
          От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Коле тая с шведския тен в средата е баш манекенка да знаеш.

          Израелки в казарма,снимки има колко искаш из нета на какви ли не,никакви манекенки не са тия.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #95
            От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Нали вече казахме,ч е снимки на манекенки не се броят.
            Тези кифли от последната снимка са си чисти проститу... ъъъ манекенки(елитни проститу...) които са ги облекли в някаква пародия на униформа, и са им дали някакви железа в ръцете...

            Сигурен ли си
            http://forward.com/news/breaking-new...-pole-dance-v/
            http://news.nationalpost.com/news/wo...os-on-facebook
            и так далее

            Група скучаещи момичета, прекарващи много време заедно рано или късно остават без дрехи...

            Коментар


            • #96
              От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Станьо, другарката Павличенко и тя е голем вук ...
              Е, как ти дава сърце да обиждаш вълците?!
              И по темата - тук по радиото имаше една емисия и казаха, че около 2030 година хората ще се женят за роботи!
              Гледах и в ютюба - японците вече са направили, честно казано, много сладки роботКи.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #97
                От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Като гледам и чак настръхвам

                https://www.youtube.com/watch?v=cy7xGwYdRk0
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #98
                  От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  И по темата - тук по радиото имаше една емисия и казаха, че около 2030 година хората ще се женят за роботи!
                  Гледах и в ютюба - японците вече са направили, честно казано, много сладки роботКи.
                  Да не стане като в оня виц батерии имаш да бягаш а да ебеш нямаш
                  Последно редактирано от sek.1; 18-12-16, 05:50.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #99
                    От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Ехе-е, тия последните са направо за военен съд бре.
                    Да, ама не можеш да отречеш, че издръжката им откъм униформа ще е доста икономична. Хвърлих им едно професионално око, няма как.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                      Виждал съм рускиня по гумени ботуши да прережда керемиди на покрива на двуетажна къща, докато мъжа и стоеше на двора и я зяпаше какво прави
                      Т.е. облеклото ѝ се състоеше САМО от гумени ботуши?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски ..........
                        Те май много хора забравят, че семейния живот не е само тиктакането в леглото, на дивана, на пода, или на масата в кухнята. Играл съм го и това хоро, много, ама много бързо омръзва. Прибираш се вечер с досада. Аз поне не се сещам за какво мога да си говоря с такава екзотична булка, кое ни свързва, кое ни е общото. Май само кревата. Хич не ми е ясно как ще сме двамата пред телевизора, ще дават Шоуто на Слави, или Комиците, или каквото и да е там, аз ще се заливам от смях, пък тя ще гледа кат' овца в календар! Примери безброй. Само че това не е семейство. То и секса шъ бъде един секс, да ти Умре коня от гъдел! Нямо кино и йероглифи. Как и на какъв език ще му кажеш на това същество какво точно искаш да направи и как да го направи?
                        Абе изобщо пълен цирк!
                        Удри, баце, таа мачка не е наша!
                        Последно редактирано от мишоци; 24-12-16, 21:48.
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Е как кой език -Езика на любовта
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            На времето се мъчеха да създадат и наложат един универсален международен език Есперанто
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Абе ще я научим на български, няма ядове с това. Ако има желание-за 2-3 месеца ще е научила достатъчно за да се разбираме, а след година-ще може да се смее(искрено) на глупостите на плешивия.

                              А секса си е секс. Обикновено ебане, като със всички други... И на тях цепката им е вертикална, досега не съм срещал с хоризонтална
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                                А секса си е секс. Обикновено ебане, като със всички други... И на тях цепката им е вертикална, досега не съм срещал с хоризонтална
                                Ако срещнеш обади се
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X