От: Бар "Наздраве" 4
Стоенчо, запиля се ти в тая кръчма, таман мислех да одим да те дирим....
Наздраве
Стоенчо, запиля се ти в тая кръчма, таман мислех да одим да те дирим....
Наздраве




Тук са 62 потребители онлайн. 0 потребители и 62 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар