От: Бар "Наздраве" 4
Па не спира бе проклет снек!
Ше требва да увеличим градусите на питиетата.
Айде наздраве!
Па не спира бе проклет снек!
Ше требва да увеличим градусите на питиетата.
Айде наздраве!
Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар