От: Бар "Наздраве" 4
Айдее. 5 дена яли, пили и ловОвали, отивам за бира, наздраве.
Айдее. 5 дена яли, пили и ловОвали, отивам за бира, наздраве.
Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар