От: Бар "Наздраве" 4
Ти пък си голям неверник,що пък да не го пуснат в Бара?
Наздраве!
Ти пък си голям неверник,що пък да не го пуснат в Бара?
Наздраве!
Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар