От: Бар "Наздраве" 4
Как е имали следобедни напитки ?
В тая жега при нас съм на студена биричка !
Как е имали следобедни напитки ?
В тая жега при нас съм на студена биричка !

...наздраве
Тук са 40 потребители онлайн. 0 потребители и 40 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар