От: Бар "Наздраве" 4
И са ко, аз като съм утре на работа да не пия ли? А се очертава най-големия банкет за годината.
Наздраве!
И са ко, аз като съм утре на работа да не пия ли? А се очертава най-големия банкет за годината.
Наздраве!
Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар