От: Бар "Наздраве" 4
И кво има?
Наздраве.
И кво има?
Наздраве.
А ракия задължително с нещо млечно покрай месото, я салата, я катък с печени червени чушки. Наздраве!
А ракия задължително с нещо млечно покрай месото, я салата, я катък с печени червени чушки. Наздраве!


Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар