От: Бар "Наздраве" 4
Аз си отварям още една октоберфестска биричка, щот вече е 31 градуса, а няма узо във фризера...
Наздраве!
Аз си отварям още една октоберфестска биричка, щот вече е 31 градуса, а няма узо във фризера...
Наздраве!


...и нема мърдане
...наздраве
...наздраве
Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар