От: Бар "Наздраве" 4
Наздраве!
Дедо попе, днес бях в Примекс Шумен, ти къде беше, не те видях?
Наздраве!
Дедо попе, днес бях в Примекс Шумен, ти къде беше, не те видях?

Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар