От: Бар "Наздраве" 4
Аз правя рабОт.
Но всичко си има край.
Аз правя рабОт.
Но всичко си има край.
.... Добре е да си удряме по едно рамо .... по едни гърди
.... Добре е да си удряме по едно рамо .... по едни гърди
.... Добре е да си удряме по едно рамо .... по едни гърди 
Тук са 42 потребители онлайн. 0 потребители и 42 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар