От: Бар "Наздраве" 4
И мен ме няма и сега кво? То стана разтури дружина.
Ами наздраве, ама не е гот!
И мен ме няма и сега кво? То стана разтури дружина.
Ами наздраве, ама не е гот!
........Стояне , на юнака не му ли е голяма халбата 
Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар